9.5 C
Alba Iulia
Середа, 28 Вересня, 2022

Компанія Fujikura працевлаштує 400 ув’язнених у Львівській області

blankМайже 400 ув’язнених працюватимуть на виробничих лініях японської компанії «Fujikura» у виправних колоніях.

Про це йшлося на сьогоднішній зустрічі голови Львівської ОДА Олег Синютка та міністра юстиції України Павла Петренка. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Львівські новини.

Як відзначив на зустрічі начальник управління Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції Михайло Дзюдзь, уже відкрили виробництво у Личаківській виправній колонії №30. Триває підготовка до відкриття виробничих ліній у Дрогобицькій колонії №40 та у Збаразькій виправній колонії №63 мінімального рівня безпеки із загальними умовами тримання жінок.

У межах візиту на Львівщину Міністр юстиції зустрінеться з колективами Головного територіального управління юстиції у Львівській області, Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції, а також дасть прес-конференцію щодо реформування сфери державної виконавчої служби, державної реєстрації, пенітенціарної системи і безкоштовної правової допомоги.

Довідка.

Fujikura – японська компанія, що виробляє електрообладнання, телекомунікаційні системи та автомобільні компоненти. Заснована у Токіо у 1910 році. Завод «Фуджікура Аутомотів Україна-Львів» почав свою діяльність в Україні взимку минулого року.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають