9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 7 Лютого, 2023

Компанія Case IH відкрила дилерський центр в Мелітополі

blankУ Мелітополі 23 березня 2017 року відбулося офіційне відкриття дилерського центру і шоурума Case IH. Новий комплекс представив «Торговий дім« Агроальянс », офіційний дилер техніки Case IH.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на AgroPortal.ua.

За словами керівника відділу продажів техніки «Торгового Дому« Агроальянс »Павла Яцута, відкриття центру допоможе компанії стати ближче до клієнтів в Запорізькій області.

Для нас це вже 5-й офіційний дилерський центр Case IH в Україні, – розповідає Павло Яцута. – На сьогоднішній день інфраструктура нашої компанії представлена ​​більш, ніж 20 регіональними представництвами, сервісними центрами і виставковими майданчиками, на яких представлено понад 100 одиниць сільськогосподарської техніки, понад 62000 оригінальних запасних частин і високоякісних шин від провідних світових брендів.

При цьому, як зазначив менеджер з розвитку дилерської мережі Case IH в Україні та Молдові Володимир Габрієлян, «новий дилерський центр компанії«Торгового Дому «Агроальянс» відповідає всім вимогам Case IH».

Case IH – це техніка для тих, хто прагне до більшого. Ми раді, що аграрії України весь час вимагають від нас більшого, що дозволяє розвивати, покращувати і удосконалювати техніку Case IH для сільського господарства, – сказав він.

blankВ рамках відкриття дилерську центру компанія зробила акцент на тракторі Farmall 110 JX, який є «лідером продажів в Україні в сегменті стосильний тракторів, активно витісняє з ринку вітчизняного виробника».

При цьому протягом всього заходу гості мали можливість ознайомитися з виставковою демонстраційним майданчиком техніки. Там, зокрема, були представлені трактора Case IH Puma 180 і Magnum 315 CVX. Останній, трактор в сегменті більше 300 к.с., був представлений з можливістю придбання за спеціальною ціною.

Також на території центру була можливість ознайомитися з сівалкою Maschio Gaspardo, мульчувачів TMC Cancela серії TJG, Глубокорихлювачі Alpego.
Як уточнили в компанії, Торговий дім «Агроальянс» розвиває мережу своїх представництв в Україні з метою надання можливості не тільки продажів машин Case IH, а й забезпечення аграріїв окремих регіонів оперативним сервісним обслуговуванням і запасними частинами, що є ключовими факторами при виборі техніки. Новий дилерський центр розташований за адресою: за адресою м Мелітополь, вул. Воїнів-Інтернаціоналістів, 1/1.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають