9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 30 Вересня, 2022

Київський вітамінний завод увів в експлуатацію автоматизовану лінію з виробництва м’яких желатинових капсул

Виготовлення м’яких желатинових капсул – це високотехнологічний, наукомісткий і повністю автоматизований процес.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу підприємства.

Київський вітамінний завод перший в Україні запустив дану технологію. На сьогодні у формі м’яких желатинових капсул ми виготовляємо: Корвалмент, вітамін Е, АЕвіт, вітамін А, Петруша, Епадол Нео, Оптикс Форте.

Під терміном “желатинова капсула” мається на увазі невелике вмістилище, певної форми і ємності, виготовлене із желатинової маси, для поміщення в ньому разової дози лікарської речовини. М’які желатинові капсули представляють собою цільну, герметично зварену желатинову оболонку. Усередині герметичної оболонки знаходиться біологічно активний склад у вигляді масляних розчинів.

Желатинова оболонка захищає лікарську форму від дії повітря, світла, вологи, пилу, від зовнішнього механічного впливу, коливань температури. Вона непроникна для кисню, що використовують при зберіганні вітамінів, непроникна для летких рідин – амілкіприм, ефірні олії. Желатинові капсули зручні для відпуску бальних речовин, дозволяють маскувати гіркий смак лікарської речовини чи його неприємний запах.

Висока біодоступність активної субстанції у формі м’яких желатинових капсул може стати основою для зниження терапевтичної дози, зниження і скорочення можливих побічних ефектів та фінансових витрат споживача.

В США, ЄС та на ринках Азії, попит на м’які желатинові капсули зростає,та обумовлений високою харчовою безпекою такого продукту.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають