9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 10 Грудня, 2023

Київська компанія “Завод Євроформат” до 2019 року збільшить свої виробничі потужності до 300 ліфтів щомісяця

Компанія “Завод Євроформат” (Київ), провідний український виробник ліфтів, до початку 2019 роки планує завершити дворічний проект розширення своїх виробничих потужностей в 1,5 рази – до 300 ліфтів щомісяця або 3500 в рік.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

З початку року відбувається розширення заводу” Євроформат “. Терміни реалізації проекту – 2 роки, в даний час будівництво в активній фазі, ведуться монолітні роботи. Розширення почали в зв’язку з відчутним дефіцитом потужностей: завантаження – від 80% в низький сезон, – повідомив І.Ткаченко.

Це буде не просто розширення, а будівництво нового сучасного заводу з абсолютно іншим рівнем технології. Планується збільшити площі на 15,5 тис. кв. м – майже до 28 тис. кв. м, – додав він.

В рамках проекту заплановано будівництво адміністративних приміщень, кількох нових цехів і Технопарку. Проект реалізується за рахунок українських інвестицій, проте їх суму в компанії не розголошують.

І.Ткаченка підкреслив, що розширення потужностей проводиться в рамках п’ятирічного плану розвитку “Євроформату”, яким до 2021 року пріоритетним напрямком визначено розширення експорту.

Це пов’язано з тим, що український ринок досить обмежений, його обсяг оцінюється в 2000 од. На рік, а, наприклад, польський – понад 6000 одиниць.

При цьому Польща, де з 2015 року функціонує представництво заводу “Євроформат”, є основним ринком його експорту.

Цей напрямок активно розвивається, в різних регіонах Польщі запущено кілька пілотних проектів з перспективою експансії. Власне, під нього, в тому числі, і будуються нові виробничі потужності – для забезпечення безперебійних поставок на зовнішні ринки, – резюмував директор компанії.

Поки поставки на експорт – це разові проекти компанії, але останній рік цей напрям активно розвивається.

В даний час завод “Євроформат” випускає щомісяця близько 120 ліфтів, однак максимальний виробничий потенціал дозволяє випускати до 200 од.

Характеризуючи ринок ліфтів в Україні, в компанії відзначили, що його ємність не змінюється з 2013 року, складаючи близько 2400 ліфтів на рік.

Ринок ліфтів стабільний за рахунок такого фактора: відсутність системних держпрограм по замінах ліфтів у ветхому житло, – зазначив керівник комерційного відділу заводу “Євроформат” Олексій Крамаренко.

При цьому термін служби ліфтів 25 років, тоді як світові виробники пропонують ліфти з закладеним терміном експлуатації – 10 років.

За його словами, сьогодні в Україні потрібно замінити понад 50 тисяч ліфтів, в тому числі близько 10 тис. – в Києві.

Ринок ліфтів буде існувати завжди, оскільки ліфти мають певний термін експлуатації – 25 років, і на сьогодні він практично скрізь або вже закінчився, або під кінець. На жаль, поки державою заплановані заміни куди меншої кількості ліфтів – в рік такі обчислюються не тисячами, а сотнями. в Києві ситуація трохи краще, ніж в регіонах, – відзначає він.

Відповідаючи на питання про попередні підсумки роботи компанії в 2017 році, О.Крамаренко зазначив, що піковий сезон для ліфтового ринку – як раз осінь, тому сьогодні не можна ще робити якісь висновки за обсягами продажів за рік.

У 2016 році приріст продажів продукції заводу до 2015 року склав близько 70%, за рахунок бурхливих обсягів нових будівництва, яке стало найкращим інвестиційним інструментом. Незважаючи на те, що на будівельному ринку за підсумком 2017 року очікуються найбільші обсяги за кількістю зданих квадратних метрів , не можна назвати цей рік піковим для ліфтового ринку, тому що хвиля продажів потроху спала. По суті, ті об’єкти, в які ми поставили ліфти “Євроформат” в минулому році, як раз здадуться в цьому .

Останні новини:

Зараз читають