9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 1 Серпня, 2021

Китайська компанія має намір побудувати цементний завод в Одеській області

 • Потужні китайські компанії представили Урбанському план інвестицій в промисловість Одеської області.

  Китайська компанія Anhui Conch Cement Company Limited має намір побудувати цементний завод на Одещині, повідомлено на сайті Одеської облради, передає MIND.UA.

  30 травня відбулася зустріч голови Одеської обласної ради Анатолія Урбанського з представниками китайського підприємства Anhui Conch Cement Company Limited, українського філіалу ТОВ «Китайська металургійна будівельно-інжинірингова корпорація» та торгового консулу Генерального консульства КНР в Одесі.

  Делегація презентувала інвестиційні пропозиції щодо розвитку на території Одеської області промислового та соціально-економічного співробітництва. Зокрема, китайська компанія має зацікавлена у будівництві цементного заводу та технопарку будівельних матеріалів.

  Окрім того, представники КНР готові інвестувати в туристичну сферу.

  Anhui Conch Cement Company Limited – один з найбільших виробників та продавців цементу у Китаї. Його продукція експортується в більш ніж 20 країн світу, включаючи США і країни ЄС.

  «Китайська металургійна будівельно-інжинірингова корпорація» – китайська державна корпорація, зайнята будівництвом промислових і цивільних об’єктів на території Китаю і за кордоном.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  ДАХК «Артем» отримала понад $200-мільйонний контракт на виробництво ракет Р-27

  ДАХК «Артем» отримала найбільший за останні 10–15 років контракт на постачання авіаційних ракет Р-27 закордонному замовнику. Його...

  Міноборони замовило ремонт 235 радянських вантажівок

  За низкою тендерів Міноборони цьогоріч мають бути відремонтовані понад 200 вантажних автомобілів радянського модельного ряду: КамАЗ, КрАЗ, МАЗ та Урал, загалом на...

  Мінінфраструктури розраховує передати першу дорогу в управління приватної компанії у 2023 році

  Міністерство інфраструктури розраховує, що передача приватному інвестору першої ділянки автомобільної дороги в рамках пілотного проєкту державно-приватного партнерства (ДПП) відбудеться у 2023 році.

  В Одеському аеропорту відкрили нову злітно-посадкову смугу

  В Одесі завершилося будівництво нової злітно-посадкової смуги, яке почалося у 2017 році.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на КорреспонденТ.

  Для українських туристів відкрились ще 14 країн Європейського Союзу

  Чотирнадцять країн Європейського Союзу дозволили в'їзд для українських туристів в рамках ослаблення обмежень, введених раніше для протидії поширенню коронавірусної інфекції COVID-19.

  «АвтоКрАЗ» відвантажив партію вантажівок до країни Європейського Союзу (фото)

  Кременчуцьке ПрАТ «АвтоКрАЗ» відвантажує чергову партію автомобільної техніки для іноземного замовника.Повідомляє Національний Промисловий Портал.На...

  Дослідно-проектний центр кораблебудування захистив технічний проєкт модернізації катерів типу Island для ВМС України

  Миколаївський Дослідно-проектний центр кораблебудування передав Міністерству оборони технічний проєкт, який передбачає три варіанти можливої модернізації патрульних катерів типу Island.

  У Запоріжжі встановили останню секцію прогонової будови верхової частини вантового мосту (фото)

  На будівництві мостового переходу в Запоріжжі мостобудівники встановили на тимчасові опори шосту, останню секцію прогонової будови верхової частини вантового моста.

  Зараз читають

  Харківський коксовий завод модернізує виробництво та розширює штат

  Коксовий завод "Новомет" розпочав програму з модернізації виробництва, покращення екологічних показників та створив нові робочі місця.

  В Україні розробили та виготовили першу промислову систему накопичення енергії

  У Вінниці тестуватимуть першу промислову систему накопичення енергії повністю розроблену, спроєктовану та виготовлену в Україні.

  Великобританія списує два тральщики для їх подальшої передачі Україні

  У шотландському місті Росайт 4 серпня планується офіційно вивести з експлуатації два протимінні кораблі Королівського ВМФ Сполученого...

  Уряд виділяє 500 мільйонів гривень на добудову Дарницького мосту в Києві

  Кабінет міністрів виділяє 500 мільйонів гривень на проведення будівельних робіт на Дарницькому мосту в Києві.