9.5 C
Alba Iulia
Субота, 1 Квітня, 2023

Катар відкриє свої ринки для українських виробників

Київ і Доха підпишуть договори щодо захисту інвестицій і відкриття ринків Катару для українських виробників.

Президент України Петро Порошенко в ході офіційного візиту в Катар взяв участь у відкритті виставки Qatar International Agricultural Exhibition-2018 і повідомив, що у вівторок буде підписано низку двосторонніх документів, повідомляє прес-служба глави української держави, передає Інтерфакс-України.

Президент оглянув виставку, в тому числі стенди, де представлені українські виробники. Разом з главою Української держави з роботою виставки ознайомилися прем’єр-міністр, міністр внутрішніх справ Катару шейх Абдулла бін Нассер бін Халіфою Аль Тані, а також міністр економки і торгівлі Держави Катар шейх Ахмед бін Джасім бін Мохаммед Аль Тані, – повідомляє у вівторок прес-служба президента України.

П.Порошенко привітав українських учасників виставки і зазначив, що “сьогодні буде підписано низку документів, зокрема щодо захисту інвестицій і відкриття ринків для українських виробників”.

У прес-службі глави держави відзначили, що Qatar International Agricultural Exhibition AGRITEQ-2018 – найбільша міжнародна спеціалізована сільськогосподарська виставка, яка проводиться в Досі (Катар) з 2012 року.

Виставка має на меті зібрати пропозиції провідних виробників агропромислової продукції, нової техніки і технологій в сільськогосподарській сфері з метою їх можливого використання для забезпечення продовольчої безпеки держави Катар.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають