9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 11 Грудня, 2023

“Карпатнафтохім” готується до відновлення виробництва

Екструдер установки поліетилену готовий до пуску. Про це повідомив заступник головного механіка ТОВ «Карпатнафтохім» Віктор Блащак.

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на vikna.if.ua.

Більш як двотижневий ремонт екструдера працівниками ТОВ «КАЛУШ КАРПАТ-СЕРВІС» під безпосереднім наглядом спеціаліста німецької фірми Coрerion завершився його пробним пуском. Двогодинна робота екструдера суттєвих зауважень не викликала. Наступний пуск цього дуже важливого вузла установки поліетилену передбачено здійснити після завершення всіх пусконалагоджувальних робіт.

Раніше йшлося, що Міністерство енергетики та вугільної промисловості України прогнозує відновлення виробництва на підприємстві “Карпатнафтохім” у Калуші з травня поточного року.

“ЛУКОЙЛ” завершив операцію продажу 100%-вої частки володіння в LUKOIL Chemical B.V. (Нідерланди), якій належить нафтохімічний завод “Карпатнафтохім”.

Довідка. ТОВ “Карпатнафтохім” виробляє етилен, поліетилен, вінілхлорид, каустичну соду, хлор і суспензійний ПВХ. Завод був зупинений у вересні 2012 року в зв’язку з несприятливою ситуацією на ринку нафтохімічної продукції.

Останні новини:

Зараз читають