9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 6 Жовтня, 2022

Калуський “Карпатнафтохім” відновив роботу після п’ятирічного простою

blank
Карпатнафтохім

Калуський завод “Карпатнафтохім” 9 червня відновив роботу після п’ятирічного простою, пише місцевий сайт “Вікна” з посиланням на прес-службу підприємства.

Весь комплекс виробництва буде введений в експлуатацію в середині червня, а в липні він повинен вийти на повну потужність.

“Підготовчі роботи стартували в лютому поточного року. Ремонтно-відновлювальні роботи були проведені на всіх виробництвах. Сировиною для переробки є прямогонний бензин. У липні планується поступовий вихід на максимальну потужність по етилену – 250 тис. Тонн в рік”, – заявили в компанії.

“Карпатнафтохім” створений в 2004 році на базі потужностей підприємства “Оріана”. 76,04% акцій “Карпатнафтохіму” контролював “Лукойл”, інші – Фонд держмайна. Підприємство спеціалізується на виробництві хлору, каустичної соди, вінілхлориду, етилену, поліетилену і пропилену.

У 2012 році завод зупинився через неповернення державою ПДВ та проблем зі збутом.

В кінці 2016 року Верховна Рада скасувала акциз на імпорт зрідженого газу і деяких видів дизпалива для виробництва етилену. Після цього Міністерство енергетики та вугільної промисловості заявило, що розраховує на відновлення роботи “Карпатнафтохіму”.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають