9.5 C
Alba Iulia
Середа, 22 Березня, 2023

“JTI Україна” навесні поточного року розпочне експорг готової продукції в Тайвань

“JTI Україна”, що входить до складу групи компаній JTI зі штаб-квартирою в Женеві (Швейцарія), почне експорт готової продукції в 2018 році.

Про це повідомив генеральний директор Пол Холловей. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

У цьому році Тайвань новий для нас . У березні-квітні 2018 року почнемо експорт продукції, яка буде проводитися на Кременчуцькому заводі, – сказав він в ході зустрічі з журналістами в Києві в понеділок.

В даний час компанія експортує цигарки в Грузію, Азербайджан, Вірменію, Молдову, Мексику, Йордан, Корею (Duty Free), Кот Д’Івуар, Гвінею. Частка експорту становить 34%, інша частина продукції реалізується на внутрішньому ринку.

Згідно з інформацією компанії у 2017 році експортувала продукцію на $103,3 млн проти $114,1 млн у 2016 році.

Як повідомлялося, “JTI Україна” в 2017 році отримала 11,6 млрд грн доходу від реалізації продукції на внутрішньому ринку. Виробництво продукції склало 20 млрд штук сигарет.

В Україні JTI представлена ​​тютюновою фабрикою в Кременчуці (Полтавська обл.).

Найбільш відомими брендами в портфелі JTI є Sobranie, Winston, Camel, Glamour і LD. Продукція реалізується в Україні, а також експортується в 17 країн.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають