9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 28 Червня, 2022

Італійська компанія має намір відкрити виробництво трикотажного одягу у Чернівцях

Чернівецький міський голова Олексій Каспрук мав робочу зустріч з Елісом Гньоато (Elis Gnoato) – керівником та співвласником компанії “Gnoato SRL Textiles” (Італія), яка з шістдесятих років займається виробництвом верхнього трикотажного одягу.

За словами керівника, його компанія віддає перевагу високому рівню підготовки персоналу та робить вагомі інвестиції в технологічне обладнання, придатне для випуску будь-якого типу товарів, які вимагає сучасний ринок. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Чернівецьку міськраду.

Компанія складається з двох підрозділів – це ткацтво та власне виготовлення трикотажного одягу, має розгалужену мережу продажів та оперує декількома виробництвами в Румунії, Сербії та Хорватії.

Свій перший візит в Україну компанія розпочала з Чернівців, маючи намір організувати виробництво та створити на початковому етапі 80-100 сучасних робочих місць. Еліс Гньоато звернувся до міського голови за підтримкою цього проекту та отримав на це згоду. Олексій Каспрук надав керівнику італійської компанії декілька фахових порад та пропозицій та висунув необхідну умову входження на ринок, а саме: достойний рівень оплати праці майбутніх працівників, що, в свою чергу, дозволить уникнути негативних наслідків трудової міграції у сусідні європейські країни. Італійський підприємець погодився з таким підходом.

blank

Співпраця з міською радою почалася з допомоги компанії “Gnoato SRL Textiles” в обранні приміщення для майбутнього виробництва. Сторони домовились про робочі контакти та подальші консультації з питань входження на український ринок.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають