Після успішної реалізації в Києві першої черги інноваційного парку UNIT.City, девелоперська компанія Василя Хмельницького UDP оголосила про будівництво аналогічного об’єкту у Львові.
Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на AIN.UA.
Реалізація інноваційного парку LvivTech.City вже почалася. Парк займе територію в 1,77 га на території промзони колишнього заводу «Львівприлад», загальна площа офісної частини складе більше 40 000 кв. м. До будівництва вже приступили – завершення першої черги LvivTech.City заплановано на друге півріччя 2018 року.
Планується, що LvivTech.City стане інноваційної екосистемою Львова. Основна ідея – надати IT-компаніям, яких в західній столиці України понад 200, всю необхідну для розвитку інфраструктуру. Як і в UNIT.City, тут з’являться коворкінг, лабораторії, офісні приміщення. «Проект передбачає створення комплексної інфраструктури за принципом« Живи – працюй – вчися – відпочивай »: діловий (офіси класу А, конференц-центри), технологічної (всі необхідні комунікації) і соціальної (закладу для навчання і відпочинку, медичні центри, житло, магазини і т. п.) », – пояснили представники UDP.
LvivTech.City займе 1,77 га на території промзони колишнього заводу «Львівприлад» (між вулицями Сахарова і Стрийської), який не використовується як промисловий об’єкт. Крім офісів і коворкінг, в LvivTech.City будуть паркінги, зелена зона і території для відпочинку.
Потенційні резиденти парку – високотехнологічні компанії в сферах ІТ, енергозбереження, біотехнологій тощо, хайтек-підприємці та стартапи, R & D-центри, інкубатори і акселератори, освітні ініціативи в сферах технологій та дизайну та інші.
Реалізацією LvivTech.City будуть займатися ТОВ «Львів СтандартБуд» і UDP, яка придбає 25% частки в «Львів СтандартБуд» для участі в проекті. Повідомляється, що сторони вже прийшли до домовленості, угода буде укладена до кінця червня поточного року.
Проект реалізовуватимуть за стандартами «зеленого» будівництва LEED – добровільної сертифікації, яка передбачає ефективність використання ресурсів, застосування екологічних матеріалів і високу якість дизайну внутрішніх приміщень, повідомляють в UDP.
За словами Василя Хмельницького, окупність такого проекту, як LvivTech.City, становить понад 15 років і для UDP це – стратегічна інвестиція.
Майбутнє України – за розвитком передових технологій, а Львів має високий потенціал у цій сфері. Для розвитку потрібні сприятливі умови, які можна створити в рамках інноваційних парків, – заявив він.