9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 6 Лютого, 2023

Інвесткомпанія InVenture продала машинобудівний завод під нове виробництво

Інвестиційна компанія InVenture на користь клієнта провела комплексну роботу з пошуку покупця та супроводжувала угоду купівлі-продажу колишнього машинобудівного заводу в Київській області, анонсована стартова вартість якого становила $960 тисяч.

Остаточну вартість продажу інвесткомпанія не повідомляє, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на GMK center.

Згідно з оголошенням про продаж об’єкта, нерухомість розташована в с. Катюжанка Київської області. Промисловий комплекс можна використовувати під різні види виробництва.

Загальна площа земельної ділянки становить 6 га, а будівель та споруд промислового призначення – 16 тис. кв. м. Найбільш ліквідна нерухомість комплексу включає:

  • виробничий цех – 800 кв. м, один поверх, кран-балка, стан після ремонту;
  • виробничий цех (колишній складальний цех) – 3368 кв. м, один поверх, стан задовільний;
  • три суміжні виробничі цехи – 256 кв. м, 1-2 поверхи, стан після ремонту;
  • 5 металевих ангарів складів – 200-250 кв. м (здаються в оренду);
  • виробничий корпус із випуску напоїв – 1054 кв. м (зданий в оренду під рибний цех);
  • адміністративно-побутовий корпус – 312 кв. м.

Комплекс підключений до електроживлення, газу, води, а також огороджений бетонним парканом. Інвестиційна компанія заявляє, що даний завод можна оптимально використовувати під меблеве (відповідна сировинна база), харчове та машинобудівне виробництво.

Новий інвестор має намір організувати на базі цього об’єкта нерухомості машинобудівне підприємство з виробництва складського устаткування.

Довідка

За даними Wikimapia, до 1996 року проданий комплекс міг бути підрозділом державного підприємства ВО «Київський радіозавод». Його загальна площа складала 491,3 га.

Надалі приміщення та будівлі перейшли до ВАТ «Старт», яке займалося деревообробкою та виробництвом меблів. З 2006 року підприємство фактично перестало функціонувати, а 2012 року було ліквідоване.

Нагадаємо, раніше InVenture виставила на продаж функціонуючу вагонну компанію за $1 млн. Вагонний парк підприємства налічує 28 піввагонів 2009, 2018 та 2019 років випуску, а місячний валовий виторг становить близько 1,3 млн грн.

Крім того, інвестиційна компанія реалізувала цілісний майновий виробничий комплекс у Київській області, який перепрофілюють у підприємство з виробництва складського обладнання. Нерухомість розташована у смт Баришівка. Раніше на території комплексу розташовувалося підприємство із виробництва пластикових труб.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають