9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 26 Вересня, 2022

Іноземна компанія побудує складські приміщення в порту Чорноморськ

blankМіж ДП “Морський торговельний порт “Чорноморськ” і “Bitan Nissim and Sons Ltd” був підписаний Меморандум про створення складських приміщень на території порту.

Іноземна компанія планує побудувати зерносховища в тилу 8 причалу порту, що буде приносити прибуток обом структурам. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-центр порту Чорноморськ.

У ДП “Морський торговельний порт” Чорноморськ “відбулася зустріч з представниками іноземної делегації компанії” Bitan Nissim and Sons Ltd “(Ізраїль, Канада), в ході якої був підписаний Меморандум про співпрацю.

Гостей з “Bitan Nissim and Sons Ltd”, серед яких були біта Гаді (Ізраїль), Ігор Авраменко (Канада) і Євген Одегов (Україна), прийняла адміністрація порту “Чорноморськ” на чолі з заступником директора порту з розвитку Анатолієм Єременко. Представники іноземної делегації були ознайомлені з виробничими потужностями ДП “МТП “Чорноморськ”.

МТП Чорноморськ оперує 11-ю причалами Чорноморського морпорту.

Порт Чорноморськ є одним з найбільших на Чорному морі, його термінали здатні перевантажувати широкий діапазон вантажів – наливних, навалювальних і генеральних. 29 причалів порту можуть приймати судна вантажопідйомністю до 100 тис. Тонн. Річна проектна потужність порту перевищує 30 млн тонн.

Пропускна спроможність порту з перевалки контейнерів – 1,15 млн TEU. З 2007 року порт здатний забезпечувати одночасний прийом трьох океанських контейнеровозів місткістю понад 5 тис. TEU, довжиною до 300 метрів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають