9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Лютого, 2023

Індія бажає збільшити торгівельні зв’язки з Сумщиною

blankУ конференц-залі Виставкового центру «Іллінський» Сумської торгово-промислової палати 16 березня відбулася зустріч ділових кіл Сумщини з послом Республіки Індія в Україні Маноджем Кумаром Бхарті та представниками індійських компаній.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-центр торгово-промислової Палати України.

Високоповажний гість представив керівництву області та представникам  бізнес-спільноти регіону економічний потенціал Індії.

2017 рік є особливим для Індії та України. Адже Республіка Індія  відзначає 70 років своєї незалежності, а обидві країни святкують  25-річчя  встановлення дипломатичних відносин. У зв’язку з цим пройде Фестиваль Індії в Україні. Проте це Фестиваль не тільки культури, але й економіки, – зазначив пан Бхарті.

За його словами, між Україною та Індією налагоджено торговельні зв’язки, і результати минулого року вражають. Але Республіка Індія бажає, щоб рівень торгівлі збільшувався. «Необхідно ставити перед собою великі завдання і досягати їх», – акцентував посол.

Напрямки своєї діяльності у ході зустрічі представила індійська аграрна компанія «АНАДЖ ТРЕЙД», а представники «Кусум Фарм», що працює на Сумшині, поділилися секретами успішної діяльності компанії з індійськими інвестиціями в регіоні. Потенціал Сумщини презентували «КРУК», ДП «Сумська біологічна фабрика», «Керамейя» та інші підприємства, зацікавлені у виході на індійський ринок.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають