9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 8 Грудня, 2022

Індекс ділових очікувань українського бізнеса на наступний рік складає 118,3%.

88% українських бізнесменів оцінюють стан своїх справ як “позитивний”

Українські бізнесмени позитивно налаштовані з приводу макроекономічної ситуації в країні. Поліпшення прогнозів фінансово-економічного становища власного бізнесу і інвестицій в будівництво дозволяє зберегти високі тепми зростання економічної активності. Крім того, бізнесмени очікують високого рівня реалізації своєї продукції.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-службу НБУ

Опитування проводилося НБУ з 10 травня по 5 червня 2018 року. У ньому взяли участь 665 підприємств з 22 регіонів країни, які представляють економіку за основними видами діяльності, формами власності, розмірами за кількістю працівників.

В цілому, бізнес очікує на зростання обсягів виробництва в наступному році:

Позитивна динаміка зберігається вже дев’ятий квартал поспіль. Серед опитаних підприємств майже 35% очікують зростання виробництва, більше половини впевнені, що виробництво залишиться на поточному рівні. Зростання очікують підприємства всіх основних видів діяльності, однак найбільш позитивно налаштовані підприємства енерго- та водопостачання, – йдеться в повідомленні НБУ.

Підприємці вважають, що вплив на рівень цін також будуть мати рівень доходів населення, ціни на світових ринках, соціальні витрати бюджету, тощо

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають