9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 27 Січня, 2023

IKEA розглядає можливість відкриття виробництва в Україні

Шведська мережа магазинів меблів і товарів для дому IKEA розглядає можливість відкриття виробництва в Україні

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на сторінку Facebook начальника управління інвестиційної політики Львівської обласної державної адміністрації Романа Матиса.

Рік тому мною було розпочато діалог з компанією, яка почала переговорні і ознайомчі процедури, а після сьогоднішньої моєї зустрічі за участю EBA Lviv-Western Ukrainian Office of The European Business Association з менеджментом IKEA вдалося досягти домовленості про наступний предметний контакт з питання розміщення виробництв компанії на території Львівщини “, – зазначив Роман Матис.

Нагадаємо, в квітні 2010 року шведський меблевий гігант IKEA продала свої активи в Україні – два деревопереробних заводи та меблеву фабрику. В Україні шведській компанії належали лісопильне підприємство Стен ЛТД (смт Міжгір’я, Івано-Франківська обл.), Меблева фабрика “Проза ЛТД” і підприємство Карпати, яке займається розпилом лісу і виробництвом заготовок (обидва – смт Великий Бичків, Закарпатська обл.).

Як повідомлялося раніше, IKEA має намір вийти на український ринок. Глава правління Мандарин Плаза Олександр Черницький повідомляв, що IKEA може стати орендарем найбільшого в країні торгово-розважального центру Південний площею 450 тис. Кв. м, початок будівництва якого заплановано на кінець 2017 року Голосіївському районі Києва.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають