9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 6 Лютого, 2023

IKEA хоче купувати дерев’яні меблі в Україні

blankОдна з найбільших у світі торгових мереж з продажу меблів і товарів для дому компанія IKEA зацікавлена у співпраці з українськими постачальниками дерев’яних меблів та комплектуючих до них

Про це повідомляє Офіс з просування експорту при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі. Передає ESPRESO.TV

Шведський меблевий гігант зацікавився українськими виробниками під час торгової місії у Швеції, яку Офіс із просування експорту та Міністерство економічного розвитку і торгівлі організовували наприкінці березня. Тоді представники 11 компаній меблевої галузі країни провели попередні переговори з потенційними шведськими партнерами, серед яких була і IKEA, – йдеться у повідомленні.

В Офісі з просування експорту повідомили, що від компанії надійшов запит на стільці, столи, деревину м’яких порід (сосна) і твердих (береза, бук), шпон з твердих порід (дуб, горіх, вишня), компоненти з деревини для потужностей в Польщі і на Балканському півострові для виробництва меблів і рам для меблів.

Читайте також: На Львівщині відкрили завод, що вироблятиме продукцію для IKEA (фото)

Також компанія шукає постачальників текстилю з волокон луб’яних культур (льон, коноплі) і синтетичного текстилю. Також її цікавлять рами для м’яких меблів і виробництво диванів.

При цьому до продукції висуваються вимоги у вигляді наявності відповідних сертифікатів, а також прямий доступ до сировини, виробничі потужності в наявності.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають