9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 22 Травня, 2022

Херсонський порт передано у концесію на 30 років

ДП “Херсонський морський торговельний порт” переходить в управління компанії-концесіонера, 23 грудня були підписані акти про передачу майна строком на 30 років між Міністерством інфраструктури України, ДП “Адміністрація морських портів України”, ТОВ “Рісоїл-Херсон” та ТОВ “Херсонський порт “.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“Цього місяця ми фіналізували вже другий успішний концесійний проєкт. Важливо, що загалом цей рік ми завершуємо з розумінням плану дій щодо кожного морського порту України. Херсонський порт буде модернізований, що значно підвищить його ефективність. Йдеться, принаймні, про 216 млн інвестицій у порт у найближчі 3,5 роки та не менше 18 млн грн для інфраструктури Херсона, зокрема, у планах – співфінансування капремонту доріг на шляху до порту та новий майданчик для вантажівок поза містом. Капітальні інвестиції допоможуть реалізувати потенціал для розвитку перевезень за внутрішніми водними шляхами, адже порт знаходиться в дельті Дніпра. Одна з умов концесійного договору – збільшення до 80% частки вантажів, що прямують до порту внутрішнім водним та залізничним транспортом”, – зазначив міністр інфраструктури Олександр Кубраков.

Зазначається, що загальна сума інвестицій становитиме 320 млн гривень.

Компанія-концесіонер планує провести модернізацію та реконструкцію обладнання, механізацію складів, встановлення додаткових силосів. Для цього вже затверджено план-графік здійснення інвестицій та розроблено технічні проєкти.

За умовами концесійного договору концесіонер зобов’язується: щороку сплачувати концесійний платіж у розмірі не менше ніж 12 млн грн з урахуванням індексації та 7% від чистого доходу; протягом перших 3,5 років з дати закінчення перехідного періоду інвестувати в об’єкт не менше 216 млн грн, а протягом перших 10 років – ще додатково не менше 62 млн грн; забезпечити обсяги перевалки вантажів порту у 2030 році на рівні не менше 1,36 млн тонн; забезпечити безперервну діяльність порту; перевести всіх працівників Херсонського морського порту та частину працівників Адміністрації морських портів України, не допускаючи їх звільнення протягом 10 років; не допускати зниження заробітної плати працівників протягом перших 3-х років з моменту прийняття їх концесіонером на роботу, підвищуючи рівень виплат відповідно до законодавства; виконувати заходи щодо охорони навколишнього природного середовища.

“Якісна підготовка дозволяє запустити всі робочі процеси в максимально короткий час. Нами буде застосовуватися сучасний підхід, нове обладнання та технології – це означає не лише збільшення обсягів перевалки, а й вищі зарплати для наших співробітників, покращення умов та безпеки праці”, – додав співвласник Risoil та ТОВ “Херсонський порт” Олександр Мінов.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають