9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 11 Грудня, 2023

На Херсонщині розробили проект розвитку морського узбережжя готельними комплексами

На Херсонщині розробили проект розвитку морського узбережжя готельними комплексами на більше ніж 200 тис відпочивальників.

Про це на своїй сторінці Фейсбук повідомив голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв, передає Національний промисловий портал.

Проектом передбачено розвиток території під рекреаційну забудову за межами населених пунктів Залізний Порт та Приморське (Більшовик) у межах Голопристанського району.

Проект розвитку морського узбережжя Херсонщини відбуватиметься за принципом Батумі та Туреччини, з готельними комплексами більш ніж на 200 тисяч місць відпочивальників. Тобто лише за 10 днів наша область зможе прийняти 2 мільйони туристів, а протягом сезону (з травня по жовтень) їх кількість складатиме сотні мільйонів. «Херсонське Батумі» передбачає широку набережну, облаштовані пляжні зони, спортивні комплекси. Зазначимо, що у проекті забудови першої лінії особлива увага приділяється проведенню комунікацій, електромереж та укріпленню берегів, – повідомив Андрій Гордєєв.

В цілому буде охоплено 480 га території, яка відповідає схемі, затвердженій обласною радою. Автором проекту виступає ДП Український державний науково-дослідний проектувальний інститут проектування міст «Дніпро-місто» ім. Ю. М. Білоконя.

Щоб реалізувати такий масштабний проект передусім потрібне бажання громади, а також фінансування, як держави, так і інвесторів. Ми вже маємо пропозиції від власників іноземного капіталу, зокрема дружня Литва, яка підтримує Україну у багатьох сучасних проектах, запропонувала підтримку розміром у 5 млдр євро. Також на «Херсонське Батумі» спрямують кошти Державного фонду регіонального розвитку, – підсумував Гордєєв.

Останні новини:

Зараз читають