9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 19 Серпня, 2022

ХАРП представив нову продукцію на українському ринку

Харківський підшипниковий завод (ХАРП) представив нову продукцію на українському ринку в рамках участі у міжнародній спеціалізованій виставці AgroExpo-2017 (20-23 вересня, м Кропивницький).

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу підприємства.

Вперше на виставці ХАРП презентував нові розробки – підшипники HARP AGRO з конструктивно новими системами ущільнень підвищеної герметичності X-SHIELD, які відрізняються ще більш високими технічними показниками захисту і надійності. Високі показники герметичності і повний захист від пилу, бруду, грубих домішок нових різновидів підшипників HARP AGRO досягається за рахунок застосування многокромочних гумових ущільнень в поєднанні з металевою захисною шайбою.

Дана лінійка многокромочних ущільнень підвищеної герметичності X-SHIELD створена спеціально для застосування в підшипниках, які експлуатуються в особливо сильно забрудненої і понад сильно забрудненої середовищах.

Ми опрацьовували нові конструкції ущільнень близько півроку і в підсумку створили надійну систему захисту для підшипникового вузла, де підшипник робить не більше 500 об. / Хв., – розповідає головний конструктор Українського конструкторського технічного бюро підшипникової промисловості (УКТБПП) Сергій Семикін. – Для ефективної роботи сільськогосподарської техніки необхідна повна герметичність і захист підшипника від пилу, бруду, води, а також додатковий захист від грубих домішок і витоків мастильного матеріалу з підшипників, які нові ущільнення забезпечують на 100%. Підшипникові вузли, укомплектовані підшипниками HARP AGRO з такими ущільненнями, є необслуговуваних на весь період експлуатації.

Крім того, інноваційні ущільнення X-SHIELD збільшують термін безвідмовної роботи підшипників HARP AGRO на 50%, і відрізняються широким діапазоном робочих температур (від -40 до + 150 ° С).

До недавнього часу ХАРП виробляв підшипники HARP AGRО з ущільненням підвищеної герметичності X-SHIELD одного типу. Сьогодні ХАРП пропонує цілу лінійку ущільнень X-SHIELD для сільськогосподарської техніки. Це шість різних конструктивних різновидів ущільнювачів X-SHIELD, застосування яких визначається в залежності від області і умов застосування в вузлах сільгосптехніки. Таким чином, кожен виробник сільськогосподарської техніки та аграрій може вибрати надійну подшипниковую продукцію, виходячи з потреб, – зазначає Сергій Семикін.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають