9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 29 Вересня, 2022

ХАРП налагодив експорт до Сербії

blankХарківський підшипниковий завод (ХАРП) налагодив експорт до Сербії за результатами успішної участі в масштабному агропромисловому заході Південно-Східної Європи – ярмарку INTERNATIONAL AGRICULTURAL FAIR, яка пройшла з 13 по 19 травня в місті Нові-Сад (Сербія).

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-центр підприємства.

За підсумками виставки ми налагодили партнерство з найбільшим дилером сільгосптехніки і комплектуючих на території Сербії, який був вражений зносостійкість і міцність нашої підшипникової продукції HARP. На даний момент ми ведемо переговори про умови співпраці: обсягах, термінах поставок і т.д., – розповідає менеджер ЗЕД Сергій Дехтяр. – Також наша продукція зацікавила велику дилерську компанію «Agropanonka», з якою вже налагоджено двостороннє співробітництво на довгу перспективу.

Менеджер ЗЕД також зазначає, що більше 10 дистриб’юторських компаній малого бізнесу готові укласти взаємовигідні партнерські угоди по реалізації продукції HARP на території Сербії.

Крім цього, велика кількість приватних фермерів звернули свою увагу на нашу продукцію, зазначивши її високу якість. Аграрії найбільше цікавилися лінійкою корпусних підшипників Y-типу (аналогів YAR, YET, YEL), а також лінійкою корпусних вузлів на базі даних підшипників, які відрізняються своєю надійністю і не вимагають обслуговування, – додає Сергій Дехтяр.

Не меншу зацікавленість відвідувачів заходу викликала надійна і високоякісна лінійка кулькових радіальних однорядних підшипників HARP AGRO ( «мільйонників»), а так же лінійка підшипників HARP AGRO з унікальним ущільненням підвищеної герметичності X-SHIELD, яке забезпечує ефективну роботу підшипників в запиленому середовищі, жорстких умовах експлуатації сільськогосподарської техніки. Доповнили асортимент стенду ступичні підшипникові вузли HARP AGRO UNIT.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають