9.5 C
Alba Iulia
Середа, 14 Квітня, 2021

ХАРП налагодив експорт до Сербії

 • Харківський підшипниковий завод (ХАРП) налагодив експорт до Сербії за результатами успішної участі в масштабному агропромисловому заході Південно-Східної Європи – ярмарку INTERNATIONAL AGRICULTURAL FAIR, яка пройшла з 13 по 19 травня в місті Нові-Сад (Сербія).

  Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-центр підприємства.

  За підсумками виставки ми налагодили партнерство з найбільшим дилером сільгосптехніки і комплектуючих на території Сербії, який був вражений зносостійкість і міцність нашої підшипникової продукції HARP. На даний момент ми ведемо переговори про умови співпраці: обсягах, термінах поставок і т.д., – розповідає менеджер ЗЕД Сергій Дехтяр. – Також наша продукція зацікавила велику дилерську компанію «Agropanonka», з якою вже налагоджено двостороннє співробітництво на довгу перспективу.

  Менеджер ЗЕД також зазначає, що більше 10 дистриб’юторських компаній малого бізнесу готові укласти взаємовигідні партнерські угоди по реалізації продукції HARP на території Сербії.

  Крім цього, велика кількість приватних фермерів звернули свою увагу на нашу продукцію, зазначивши її високу якість. Аграрії найбільше цікавилися лінійкою корпусних підшипників Y-типу (аналогів YAR, YET, YEL), а також лінійкою корпусних вузлів на базі даних підшипників, які відрізняються своєю надійністю і не вимагають обслуговування, – додає Сергій Дехтяр.

  Не меншу зацікавленість відвідувачів заходу викликала надійна і високоякісна лінійка кулькових радіальних однорядних підшипників HARP AGRO ( «мільйонників»), а так же лінійка підшипників HARP AGRO з унікальним ущільненням підвищеної герметичності X-SHIELD, яке забезпечує ефективну роботу підшипників в запиленому середовищі, жорстких умовах експлуатації сільськогосподарської техніки. Доповнили асортимент стенду ступичні підшипникові вузли HARP AGRO UNIT.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  В Збройних силах України з’являться мобільні групи викладачів англійської мови

  На сьогодні армійські центри мовної підготовки можуть навчати 800 осіб на рік. Цього замало, тому цифру подвоять,...

  ВМС України відпрацьовує застосування рухомих пунктів управління (фото)

  Для відпрацювання боротьби з ворожим РЕБ та радіокерованими фугасами окремий полк зв'язку Військово-Морських Сил ЗС України провів польове тренування.

  «ВК Система» представила модернізовану броньовану медичну машину на базі МТ-ЛБу (фото)

  Науково-виробнича компанія «ВК Система» представила броньовану медичну машину на базі МТ-ЛБу.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  ХКБМ закуповує комплектуючі для виробництва бронетехніки

  До двох десятків тендерів на закупівлю партій різних запчастин для бронетранспортерів БТР-4 були завершені (визначені переможці очікують укладання відповідних контрактів) у лютому-березні...

  Українська компанія розвиває доставлення вантажів з країн Європи до низки дніпровських портів

  Судноплавна компанія Argo Shipping, на додачу до виконання ряду рейсів до Європейських країн, планує здійснювати рейси з доставлення вантажів по Дніпру з...

  “Авіакон” модернізував гелікоптер Мі-8МТ для Сухопутних військ ЗСУ

  ДП "Конотопський авіаремонтний завод "Авіакон", що входить до складу ДК "Укроборонпрому", передало армійській авіації Сухопутних військ ЗС України відремонтований та модернізований гелікоптер...

  Нігерія споживає чверть експорту українських ковбасних виробів

  Нігерія є найбільшим імпортером українських ковбасних виробів, її частка складає рівно чверть.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Центр дослідження...

  “Антонов” замовив у США розробку системи завантаження і повітряного десантування вантажів для літаків Ан-178

  Американські підрядники за 2,6 мільйона доларів розробляють системи завантаження, розвантаження і повітряного десантування вантажів для літаків Ан-178-100Р Повітряних Сил Збройних сил України.

  Зараз читають

  Україна припинила дію угоди з Росією про співпрацю у сфері туризму

  Кабінет міністрів України припинив дію угоди з урядом Російської Федерації про співробітництво в сфері туризму.

  «Океан» розпочав роботи зі створення нового затвору для найбільшого в Україні сухого доку (фото)

  Суднобудівний завод «Океан» розпочав роботи зі створення нового затвору сухого доку, який є найбільшим на материковій частині...

  Виділено кошти на реконструкцію та розбудову пунктів пропуску на Закарпатті

  Закарпатська область отримає кошти на реконструкцію старих та будівництво нових пунктів пропуску на Українському кордоні з державами...

  Морська охорона ремонтує черговий сторожовий катер «Гриф» на Азовському морі

  Маріупольський загін Морської охорони Державної прикордонної служби України оголосив про закупівлю послуг з ремонту катера «Гриф».