9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Березня, 2023

ХАРП активно просуває свою продукцію на білоруський ринок

blankХарківський підшипниковий завод (ХАРП) презентував надійну продукцію на Міжнародній спеціалізованій виставці «Белагро – 2017» (6-10 червня, м.Мінськ), за підсумками якої успішно налагодив співпрацю з білоруськими компаніями.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу підприємства.

На стенді ХАРП презентував лінійку високоякісних підшипників і вузлів для сільськогосподарського машинобудування: підшипники HARP AGRO ( «мільйонники»), ступичні підшипникові вузли HARP AGRO UNIT, лінійка корпусних підшипників U-типу (YAR, YET, YEL) і вузли на базі даних підшипників.

На виставці ми провели переговори з безліччю потенційних споживачів підшипникової продукції на вторинному ринку, які цікавилися наявністю нашого представництва в Мінську або Білорусі, – розповідає менеджер зі збуту Сергій Вишлов. – І ми налагодили співпрацю з діючими дилерами, які планують просування продукції HARP на ринок країни .

Менеджер зі збуту зазначає, що великий інтерес до продукції ХАРП проявили виробники сільськогосподарської техніки: «Ми провели переговори щодо співпраці з близько 20 виробниками агротехніки, які є нашими потенційними покупцями. Їх зацікавила наша підшипникова продукція, що забезпечує роботу сільськогосподарських агрегатів в жорстких умовах експлуатації ».

Крім цього, по закінченню виставки Харківський підшипниковий завод нагородили дипломом за активне просування продукції.

Участь у виставці дозволило нам вивчити ринкову ситуацію в Білорусі. На вторинному ринку є потреба в наших якісних підшипниках HARP. Тому дистриб’юторські компанії готові розширити свою лінійку продукцією ХАРП і представляти нас на ринку країни, – коментує Сергій Вишлов.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають