9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 21 Жовтня, 2021

ХАРП активно просуває свою продукцію на білоруський ринок

 • Харківський підшипниковий завод (ХАРП) презентував надійну продукцію на Міжнародній спеціалізованій виставці «Белагро – 2017» (6-10 червня, м.Мінськ), за підсумками якої успішно налагодив співпрацю з білоруськими компаніями.

  Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу підприємства.

  На стенді ХАРП презентував лінійку високоякісних підшипників і вузлів для сільськогосподарського машинобудування: підшипники HARP AGRO ( «мільйонники»), ступичні підшипникові вузли HARP AGRO UNIT, лінійка корпусних підшипників U-типу (YAR, YET, YEL) і вузли на базі даних підшипників.

  На виставці ми провели переговори з безліччю потенційних споживачів підшипникової продукції на вторинному ринку, які цікавилися наявністю нашого представництва в Мінську або Білорусі, – розповідає менеджер зі збуту Сергій Вишлов. – І ми налагодили співпрацю з діючими дилерами, які планують просування продукції HARP на ринок країни .

  Менеджер зі збуту зазначає, що великий інтерес до продукції ХАРП проявили виробники сільськогосподарської техніки: «Ми провели переговори щодо співпраці з близько 20 виробниками агротехніки, які є нашими потенційними покупцями. Їх зацікавила наша підшипникова продукція, що забезпечує роботу сільськогосподарських агрегатів в жорстких умовах експлуатації ».

  Крім цього, по закінченню виставки Харківський підшипниковий завод нагородили дипломом за активне просування продукції.

  Участь у виставці дозволило нам вивчити ринкову ситуацію в Білорусі. На вторинному ринку є потреба в наших якісних підшипниках HARP. Тому дистриб’юторські компанії готові розширити свою лінійку продукцією ХАРП і представляти нас на ринку країни, – коментує Сергій Вишлов.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Порт Ніка-Тера прийняв найдовше судно у своїй історії

  Порт Ніка-Тера, що входить в структуру Group DF, прийняв судно з найбільшою довжиною у своїй історії –...

  У Міноборони створили Департамент державного гарантування якості

  Для вдосконалення взаємодії з виконавцями оборонних закупівель у Міністерстві оборони створено Департамент державного гарантування якості.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  Президент підписав закон про спрямування додаткових коштів на армію

  Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2021 рік» № 1807-ІХ.

  ​Нібулон сплатив понад 540 мільйонів гривень податків з початку року

  За три квартали 2021 року "Нібулон" направив 541,03 мільйонів гривень податків і зборів до бюджетів різних рівнів.Передає Національний Промисловий...

  Український «Руслан» доставить на Гуам гелікоптер ВМС Німеччини

  На Маріанський острів Гуам український літак Ан-124-100 «Руслан» доставить вертоліт «Sea Lynx» військових Німеччини.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  На підприємстві у Новомосковську відкрили новий соєпереробний цех

  У Новомосковську на Дніпропетровщині відкрили новий соєпереробний цех, розташований на заводі з виробництва кормів "АГРО КОМ".Передає Національний Промисловий Портал з...

  На розвиток та розбудову українського флоту витратять 1,3 мільярда фунтів британського кредиту

  Половина коштів з кредитних 2,5 мільярдів фунтів стерлінгів (2,7 млрд дол.), які Велика Британія надає Україні, піде на посилення українського флоту.

  Аудит ЄС підтвердив дієвість системи державного контролю якості молочних продуктів

  Єврокомісія завершила аудит офіційного контролю над виробництвом та сертифікацією молока та молочних продуктів з України, які призначені для експорту до Європейського Союзу.

  Зараз читають

  Аеропорт Одеса зустрів мільйонного пасажира з початку року

  У п'ятницю, 8 жовтня, Міжнародний аеропорт Одеса обслужив мільйонного пасажира в поточному році.Передає Національний...

  У Києві розпочали роботи з добудови Дарницького мосту (відео)

  На Дарницькому мосту в Києві почалися роботи по добудові з'їздів з переправи на лівому березі.

  Нафтогаз планує модернізувати Миколаївську теплоелектроцентраль

  «Нафтогаз України» у 2022 році планує модернізувати Миколаївську ТЕЦ разом з місцевою владою.Про...

  АМПУ спільно з Європейським банком реконструкції та розвитку профінансують підготовку проєктів концесії в порту Чорноморськ

  19 жовтня було підписано договір між Міністерством інфраструктури України, Європейським банком реконструкції та розвитку і ДП "Адміністрація...