9.5 C
Alba Iulia
Середа, 10 Серпня, 2022

Харківський підшипниковий завод підписав контракт з найбільшим болгарським виробником сільськогосподарської техніки

Харківський підшипниковий завод (ХАРП) уклав річний контракт на поставку підшипникової продукції найбільшому болгарському виробнику сільськогосподарської техніки MetalAgro AD.

У нас встановилися довірчі, взаємовигідні відносини з компанією. У минулому MetalAgro AD комплектував сільгоспагрегати підшипниками HARP AGRO з ущільненням підвищеної герметичності X-SHIELD, реалізовані ним через дилерів ХАРП. За кілька років експлуатації сільгосптехніки з комплектацією необслуговуваними підшипниками HARP AGRO з унікальною системою ущільнень болгарські фермери оцінили їх якість, надійність і сьогодні MetalAgro AD прийняв рішення всю лінійку сільгосптехніки комплектувати виключно продукцією ХАРП і працювати з нами без посередників, ― зазначив директор Департаменту продажу підшипників «УПЕК-Трейдинг» Віталій Бугров.

За умовами контракту ХАРП поставить болгарським партнерам комплектуючі в обсязі, що відповідає потребам в підшипниках усього річного обсягу реалізованих MetalAgro AD сільгоспагрегатів.

Наразі перша партія підшипників ХАРП вже готується до відвантаження болгарським партнерам.

Мова йде про постачання підшипників HARP AGRO з ущільненням підвищеної герметичності X-SHIELD, а також нової лінійки ХАРП ― корпусних підшипників серії UC (аналогів YAR), ES (YET), EX (YEL), ― зазначив Бугров.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають