9.5 C
Alba Iulia
Середа, 6 Грудня, 2023

Група «Віктор і К» добудовує на Кіровоградщині соєвий завод (фото)

Група «Віктор і К», великий виробник соняшникової олії, в селищі Власівка Кіровоградської області будує соєвий завод.

За словами генерального директора «Віктор і К» Віктора Короля, рішення про будівництво заводу було прийняте з метою нарощування потужностей та вдосконалення виробництва соєвої олії і соєвого шроту. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на AgroPortal.

Очікувана потужність заводу — 650 т переробки сої на годину. Після введення об’єкта в експлуатацію на ньому буде працювати 200 працівників, а у перспективі — до 600.

Голова облдержадміністрації оглянув будівельний майданчик, де триває повномасштабне будівництво нового олійно-екстракційного заводу по переробці сої, та окремі цехи підприємства, де вже тривають пуско-налагоджувальні роботи.

 Те що я побачив у Світловодському районі, зокрема, у Власівці, не може не радувати. Тут будується нове підприємство, очікується створення додаткових робочих місць. А це означає, що місцеві бюджети отримують у вигляді податків десятки мільйонів гривень, що будуть спрямовані на ремонт доріг, шкіл, дитячих садочків, амбулаторій, на вирішення інших соціальних питань місцевих громад, – відзначив голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко.
Голова облдержадміністрації також сказав, що влада готова підтримувати подібні ініціативи місцевих підприємців і вживати дії для безперешкодного отримання дозволів на ведення економічної діяльності на території області.

Для довідки: «Віктор і К» була заснована в 1998 році Віктором Королем, якому також належить ТМ «Королівський смак». Згідно з даними в держреєстрі, Віктор Король є єдиним власником і генеральним директором підприємства.

В даний час на підприємстві зайнято близько 2000 чоловік. Його потужності по переробці складають 400-500 т насіння на добу, з виробництва — 170-210 т олії в добу і до 30 т майонезу за зміну, з одноразового зберігання на двох елеваторах — 17 тис. т.

Останні новини:

Зараз читають