9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 5 Грудня, 2022

Група Метінвест придбає 1800 напіввагонів у 2017-2018 роках

Метінвест вирішив збільшити свій вагонний парк до майже 4000 одиниць.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Метінвесту.

Постачання першої партії з 800 напіввагонів заплановане до кінця 2017 року, решти – в першому півріччі 2018 року.

Загалом для доставки сировини та відвантаження готової продукції підприємствам Метінвесту необхідно близько 18,5 тисяч напіввагонів. Із придбанням нового рухомого складу забезпеченість Групи власним вагонним парком досягне 20%. Ще близько 50% потреби забезпечить стратегічний партнер Групи Метінвест – ТОВ «Лемтранс». Потребу в решті 30% напіввагонів планується закрити передусім за рахунок рухомого складу «Укрзалізниці».

Також повідомляється, що Група Метінвест і компанія «Лемтранс» підписали угоду про співпрацю на три роки. До кінця 2020 року «Лемтранс» гарантує, що забезпечить власним парком близько 50% потреб Групи Метінвест у напіввагонах.

Компанія «Лемтранс», крім забезпечення Метінвесту напіввагонами, також  здійснюватиме управління та технічний менеджмент для всіх напіввагонів гірничо-металургійного холдингу. Зокрема, це надання транспортно-експедиторських послуг, інформаційний супровід, а також ремонт рухомого складу Групи. Підписана угода враховує досвід попереднього трирічного співробітництва двох компаній та передбачає нові взаємовигідні можливості.

З огляду на масштаб та термін договору, ця подія є знаковою для українського ринку залізничних перевезень. Взаємні зобов’язання сторін, що плануються на довгостроковий період, дозволять нам в умовах нестабільності перевезень «Укрзалізницею» підвищити надійність постачання, а нашому партнеру – сфокусуватися  на підвищенні ефективності та покращенні якості сервісу. Обраний формат є перспективним для співпраці між вантажовідправниками зі стабільною вантажною базою та операторами рухомого складу, які стратегічно бачать себе на ринку вагонів України, – повідомив Генеральний директор ТОВ «Метінвест-Шиппінг» Олексій Соловей.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають