9.5 C
Alba Iulia
Субота, 24 Липня, 2021

Група Метінвест придбає 1800 напіввагонів у 2017-2018 роках

 • Метінвест вирішив збільшити свій вагонний парк до майже 4000 одиниць.

  Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Метінвесту.

  Постачання першої партії з 800 напіввагонів заплановане до кінця 2017 року, решти – в першому півріччі 2018 року.

  Загалом для доставки сировини та відвантаження готової продукції підприємствам Метінвесту необхідно близько 18,5 тисяч напіввагонів. Із придбанням нового рухомого складу забезпеченість Групи власним вагонним парком досягне 20%. Ще близько 50% потреби забезпечить стратегічний партнер Групи Метінвест – ТОВ «Лемтранс». Потребу в решті 30% напіввагонів планується закрити передусім за рахунок рухомого складу «Укрзалізниці».

  Також повідомляється, що Група Метінвест і компанія «Лемтранс» підписали угоду про співпрацю на три роки. До кінця 2020 року «Лемтранс» гарантує, що забезпечить власним парком близько 50% потреб Групи Метінвест у напіввагонах.

  Компанія «Лемтранс», крім забезпечення Метінвесту напіввагонами, також  здійснюватиме управління та технічний менеджмент для всіх напіввагонів гірничо-металургійного холдингу. Зокрема, це надання транспортно-експедиторських послуг, інформаційний супровід, а також ремонт рухомого складу Групи. Підписана угода враховує досвід попереднього трирічного співробітництва двох компаній та передбачає нові взаємовигідні можливості.

  З огляду на масштаб та термін договору, ця подія є знаковою для українського ринку залізничних перевезень. Взаємні зобов’язання сторін, що плануються на довгостроковий період, дозволять нам в умовах нестабільності перевезень «Укрзалізницею» підвищити надійність постачання, а нашому партнеру – сфокусуватися  на підвищенні ефективності та покращенні якості сервісу. Обраний формат є перспективним для співпраці між вантажовідправниками зі стабільною вантажною базою та операторами рухомого складу, які стратегічно бачать себе на ринку вагонів України, – повідомив Генеральний директор ТОВ «Метінвест-Шиппінг» Олексій Соловей.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Основний український завод з ремонту зенітних комплексів вийшов у прибуток

  Балаклійський ремонтний завод, який ремонтує зенітні комплекси 9К33 «Оса», 2К12 «Куб», 9К330 «Тор», 2К22 «Тунгуска», ЗСУ-23-4 «Шилка»...

  Перший зібраний в Одесі гелікоптер SW-205 покажуть 16 серпня

  Перший зібраний в Одесі на місцевому авіаремонтному заводі цивільний «Ірокез» – гелікоптер SW-205, обіцяють показати 16 серпня.Про це...

  Сили спеціальних операцій оснастять новими бронежилетами українського виробництва

  Військовослужбовці Сил спеціальних операцій ЗСУ отримають бронежилети нового зразка. Відповідні вимоги до цієї амуніції вже розроблені в Міністерстві оборони України.

  До України прибув п’ятий гелікоптер H145 для Національної поліції

  П’ятий гелікоптер H145 для Національної поліції у середу, 21 липня, прибув до України.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  Державний науково-дослідний інститут авіації розглядає можливість локалізації радянських винищувачів в Україні

  У Державному науково-дослідному інституті (ДНДІ) авіації розглядають локалізацію радянських винищувачів в Україні.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  У Збройних силах відкрили школи підготовки фахівців радіоелектронної боротьби та розвідки

  У навчальних центрах Збройних Сил України відкрито нові школи підготовки кваліфікованих фахівців – радіоелектронної боротьби та радіоелектронної розвідки.Передає Національний...

  Укрзалізниця у першому півріччі перевезла 23 мільйони тонн мінбудматеріалів

  "Укрзалізниця" за перше півріччя 2021 року перевезла залізницею у внутрішньому сполученні майже 23,3 мільйонам тонн мінбудматеріалів, що на 21,5% перевищує аналогічний показник...

  З аеропорту Ужгорода виконали перший міжнародний рейс

  Аеропорт Ужгород обслужив перший міжнародний рейс з моменту відновлення роботи аеропорту.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Зараз читають

  Морська охорона замовила навігаційний ремонт плавучої казарми

  Плавучу казарму проєкту Р-140 Морської охорони очікує навігаційний ремонт.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  Запорізький аеропорт демонструє ріст пасажиропотоку на 42% у порівнянні з доковідним роком

  У червні 2021 року пасажиропотік аеропорту Запоріжжя склав 66 730 осіб, що на 42% більше, ніж в...

  На Одещині підприємці першими в Україні придбали найсучаснішу лінію сортування фруктів

  Садівничий кооператив «Удобне» придбав автоматизовану лінію для сортування персиків і нектарину.Передає Національний Промисловий...

  Визначено два можливих місця для будівництва нового маріупольського аеропорту

  Існуючий аеропорт Маріуполя не вводитимуть в експлуатацію через близькість до лінії фронту та з міркувань безпеки. Замість...