9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 17 Травня, 2022

Group DF продала кримські активи «Російському титану»

Виробник діоксиду титану з Group DF ПрАТ “Юкрейніан Кемікал Продактс” продало всі свої активи на тимчасово окупованій території в Криму компанії “Російський титан” (РФ).

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на GMK center.

«Внаслідок політичних обставин цей актив втратив свою економічну привабливість. Не маючи контролю за цим активом з 2016 року, група шукала можливість його продажу», – наголошується в релізі.

Умови угоди передбачають, що все рухоме та нерухоме майно колишнього заводу «Кримський титан» переходить у власність покупця.

Угода закрита, відповідні зміни внесені органами державної реєстрації України до реєстрів, уточнюється у повідомленні Групи без зазначення суми угоди.

Передісторія

У Group DF нагадали, що у 2014 році ПрАТ «Кримський титан» було перереєстровано з Армянська (Автономна республіка Крим) до Києва. Потім Group DF перейменувала його на Ukrainian Chemical Products. Власником Ukrainian Chemical Products стало Ostchem Germany GmbH (Гамбург, Німеччина).

Як уточнив агентству «Інтерфакс-Україна» директор з корпоративних комунікацій Group DF Олег Арестархов, це угода між двома приватними компаніями, тому зобов’язань щодо розкриття суми угоди відсутні.

«Водночас треба розуміти, що будь-які активи в Криму підпадають під санкції й не можуть продавати свою продукцію за кордон через нинішній статус півострова. Це критично знизило вартість активу», – пояснив Олег Арестархов.

ТОВ “Російський титан” (Петрозаводськ, Карелія), згідно з даними аналітичної системи “СПАРК-Інтерфакс”, створено в липні 2021 року зі статутним капіталом 10 тис. руб. Його засновниками виступили Сергій Романенко – 50%, Роман Степанов (є директором) – 30% та Сергій Максимов – 20%. Основним видом діяльності вказано видобуток та збагачення титаномагнієвої сировини.

Торік “Російський титан” працював з чистим прибутком 184 тис. руб. при виторгу 7,455 млн руб.

ПрАТ «Юкрейніан Кемікал Продактс» у 2020 році отримало 2,17 млрд грн збитків після 744,72 млн грн чистого прибутку роком раніше. Активи компанії на кінець минулого року оцінювалися у 6,34 млрд грн. У тому числі основні кошти – 1,4 млрд грн. Поточні зобов’язання становили 17,34 млрд грн.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають