9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 1 Грудня, 2022

Готель мережі Hilton побудують в Одесі

Готель мережі Hilton на 145 номерів зведуть в Одесі до весни 2025 року. Hilton Honors підписали франчайзингову угоду з Gefest Group, одним із найбільших девелоперів в Одеській області, про будівництво нового готелю на 10 станції Великого Фонтану.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Думская.

У планах – збудувати два корпуси. Один із них, восьмиповерховий, розміститься у Ванному провулку, другий, чотириповерховий — під ним на приморському схилі.

Дизайн інтер’єрів «буде навіяний природним оточенням», обіцяють будівельники. У готелі планується конференц-зал на 800 кв. м, бенкетний зал на 300 кв. м, оздоровчий центр площею 600 кв. м, два басейни – один критий, а другий на даху, а також чотири ресторани та бари, два з яких розмістяться на пляжі.

Керуватиме готелем кіпрська компанія Millennium Hospitality.

«Зростання міжнародного інтересу до Одеси та стабільний внутрішній попит роблять Hilton Odessa важливим доповненням до нашої європейської мережі. Ми раді співпрацювати з Gefest Group і представити наш флагманський бренд на півдні України», – заявив старший віцепрезидент компанії Hilton з розвитку Патрік Фіцгіббон.

«Гарна новина для Одеси! Сьогодні ми презентували наше красиве місто 123 мільйонам членів Hilton Honors та всьому туристичному світу. Ми віримо в потенціал Одеси та зробимо все, щоб вона набула світової популярності завдяки співпраці з Hilton. Вся наша команда схвильована і готується реалізувати один із найкращих готелів Hilton у світі! Висловлюю особливу подяку Hilton за підтримку цієї ідеї», — прокоментував операцію виконавчий директор будівельної компанії «Гефест» Василіс Бумбурас.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають