9.5 C
Alba Iulia
Субота, 1 Квітня, 2023

Гнідавський цукровий завод придбав обладнання для модернізації виробництва

На Гнідавському цукровому заводі продовжується модернізація виробництва. Вже сьогодні на підприємство надійшов і готується до експлуатації перший жомопрес фірми «Babbini».  Обладнання призначено для віджиму жому після дифузії.

Про це нам повідомив заступник голови правління з питань інвестицій Гліб Галькевич. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу підприємства.

До цього в нас стояли старі німецькі преса, які технічно застарілі в порівнянні з сучасним обладнанням. Сухі речовини, які ми з них отримували сягали лише 14 %, що було малоефективно. Кожна фірма, яка проводила аудіювання нашого підприємства вказували на них, як на найслабше наше місце, тому що не віджата вода на пресі це додаткова вода залита в дифузію, бо те що ми можемо вижати із бурякової стружки цукор нам потрібно виекстрагувати з дифузії, – наголошує посадовець.

Нові встановлені преси будуть мати неабиякий вплив на енергетичну ефективність, а за рахунок скорочення часу дифузії. Це знову ж таки зменшить кількість нецукрів, які доводиться пропускати через весь процес переробки, а співвідношення цукрів до нецукрів істотно збільшиться.

Інші три установки пресів надійдуть на підприємство в кінці квітня поточного року. роботи по підготовці тривають, а реалізація проекту завершиться до початку сезону 2018 року.

Втіленням проекту в життя займається «Українська технологічна компанія», які мають відповідний досвід у встановленні такого обладнання.  Для встановлення новітнього обладнання на підприємстві буде збудоване відповідне приміщення з належною інфраструктурою.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають