9.5 C
Alba Iulia
Середа, 10 Серпня, 2022

Гнідавський цукровий завод інвестує 15 млн євро в програму модернізації підприємства

В рамках реалізації програми збільшення потужностей Гнідавський цукровий завод придбає 3 установки на загальну суму €15 млн. Для цього була розроблена спеціальна програма, яку планують реалізувати протягом 5 років.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на latifundist.com

Відзначається, що в 2017 році будуть закуплені пресувальні установки для віджиму жому, які дозволять поліпшити показники виробництва.

«Зараз жом віджимається до 12-13% сухих речовин, а з встановленням вищезазначених пресів, жом буде віджиматися до 27%. Для зберігання цього продукту будуть побудовані спеціальні склади. За рахунок того, що він буде сухою і не контактувати з навколишнім середовищем, його можна буде постачати селянам протягом року. З іншого боку, жом буде використовуватися для виготовлення кормів для великої рогатої худоби, а також для вироблення енергії на біореакторі», – йдеться в повідомленні.

Відзначається, що наступний напрямок – це дефекат, який теж планується переробляти відповідно до європейських стандартів.

«Для цього будуть придбані та встановлені молекулярні преси, які дозволять очищати відходи виробництва цукрових буряків, а в підсумку завод отримає цінне добриво», – йдеться в повідомленні.

Останнім етапом реалізації програми буде очищення води, якою миють цукровий буряк. Для цього буде придбана спеціальна установка. Після цього вода буде надходити назад на виробництво.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають