9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

ГК “АІС” відкриє в Україні 15 дилерських центрів Ravon в рамках співпраці з Укр-УзАвто

blankГрупа компаній (ГК) “АІС”, один з провідних українських автомобільних холдингів, і офіційний дистриб’ютор в Україні автомобілів бренду Ravon (виробництва General Motors Узбекистан) “Укр-УзАвто” уклали угоду про стратегічну співпрацю.

Як повідомляється в прес-релізі АІС в четвер, за умовами угоди ГК “АІС” отримала право відкрити 15 дилерських центрів Ravon в найбільших містах України – Київ, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Львів, Полтава, Чернігів, Кривий Ріг та інших.

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

АІС буде займатися роздрібною реалізацією автомобілів Ravon, їх гарантійним та сервісним обслуговуванням, просуванням бренду в регіонах присутності.

Відкриття перших центрів Ravon ГК АІС заплановано на квітень поточного року, а у всіх містах присутності мережу буде розгорнута протягом місяця.

blank
RAVON R2 Comfort AT

У прес-релізі наголошується, що представлений модельний ряд – Ravon R2 і Ravon R4 (моделі 2017 модельного року), є прем’єрами авторинку.

Поставляються в Україну автомобілі R2 і R4 випускаються на заводі General Motors в Узбекистані, вони побудовані на платформі Chevrolet Spark і Chevrolet Cobalt.

У перші ж місяці присутності на ринку модель Ravon R2 стала бестселером продажів автомобілів в А-класі, випередивши по продажах багато популярних моделей в найбільш масовому компакт-класі. У березні 2017 року стартує продаж новинки – Ravon R4, – наголошується в повідомленні.

За оцінкою генерального директора ГК АІС Олександра Пугача, що приводиться в прес-релізі, запорукою успішної роботи з “Укр-УзАвто”, перш за все, стане 25-річний досвід роботи АІС на авторинку, велика клієнтська база, особливо в лоу-кост сегменті.

 

Останні новини:

Зараз читають