9.5 C
Alba Iulia
Субота, 2 Грудня, 2023

Fujikura відкриє два заводи у Вінниці та Черкасах

Представництво японська компанії Fujikura Automotive Ukraine Lviv планує розширити роботу підприємства.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив перший віце-прем’єр-міністра Степан Кубів. Передає Зроблено в Україні.

“Завершили засідання «Кейданрен”, де працювали над інвестпроектами Україна-Японія. У результаті Fujikura Automotive Ukraine Lviv планує розширити роботу підприємства та збільшити штат зайнятих працівників з 2 тис. до 3 тис., а ще відкрити два додаткових заводи площею по 10 тис. м.кв. у Вінниці і Черкасах на 1,5 нових робочих місць кожен», – повідомив Степан Кубів.

Як підкреслює перший віце-прем’єр, Fujikura кажуть, що оцінювали перспективи роботи в Україні і вирішили, що тут чудові фахівці, можливості та умови


Fujikura — японська компанія, що виробляє електрообладнання, телекомунікаційні системи та автомобільні компоненти. Заснована у Токіо у 1910 році. Історія компанії починається в 1885-му році, коли Зенпачі Фуджікура почав виробництво кабелів ізольованих шовком та бавовною. В 1910-му заснована Fujikura Electric Wire Corporation.

Фуджікура має відділення в Україні, США, Сінгапурі, Великій Британії, Румунії та Індії. Перше представництво у Європі відкрито в 1988 у Лондоні. В Україні у листопаді 2013-го було засновано українське відділення компанії, ТОВ «Фуджікура аутомотів Україна — Львів».

8 жовтня 2015-го на Міжнародному економічному форумі у Львові було підписано Меморандум про співробітництво компанії з Львівською облдержадміністрацією та Львівською облрадою щодо будівництва заводу в селі Підрясне біля Львова. Вже 5 листопада 2015 було ввезено першу партію обладнання для виробництва кабельних мереж.[5]

Завод нині виробляє електропроводку для автомобілів Volkswagen. Запрацював у січні 2016-го. Урочисте відкриття відбулось 14 квітня 2016 року. На відкритті був присутній зокрема президент України Петро Порошенко, та посол Японії в Україні Шігекі Сумі.

Останні новини:

Зараз читають