9.5 C
Alba Iulia
Середа, 29 Листопада, 2023

Французький необанк Qonto анонсував відкриття представництва в Україні

Французька компанія онлайн-платежів для фрілансерів та малих та середніх підприємств Qonto наймає співробітників в Україні та анонсувала відкриття офісу. 

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на аin.ua.

  • Qonto — необанк для підприємців, який обслуговує малий і середній бізнес та фрілансерів. Сервіс об’єднує банківські послуги, бухгалтерський облік та керування витратами.
  • На український ринок стартап виходить в партнерстві з українською компанією WeSoftYou. Спершу необанк планує найняти одну команду, а в подальшому — відкрити офіс розробки в Україні.
  • Наймати українських розробників сервіс почав ще у грудні 2021. Нині відкриті вакансії Ruby on Rails розробників.
  • Основна команда розташовується у Франції, але Qonto має досвід найму в інших європейських країнах.
  • До 2025 компанія планує збільшити кількість користувачів до одного мільйона, а кількість співробітників з 500 до 2 000. 
  • 12 січня стало відомо, що Qonto залучив $552 млн в раунді D. Це один з найбільших раундів в історії Франції. Загалом стартап отримав понад $700 млн інвестицій. Оцінка сервісу виросла до $5 млрд.

Зазначимо, що компанія Qonto з фінансових технологій була заснована у 2016 році, а початковий продукт був запущений у липні 2017 року у Франції. З 2019 року послуга була поширена на Іспанію, Німеччину та Італію.

Французька компанія пропонує професійний поточний рахунок, платіжні картки та функції, які полегшують банківську діяльність та бухгалтерський облік для компаній.

Компанія розташована в Парижі та мала понад 300 співробітників станом на січень 2021 року. KPMG & H2 Ventures назвала Qonto однією із 50 зірок глобального фінансового розвитку.

Останні новини:

Зараз читають