9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 19 Серпня, 2022

Фото: Українська компанія «SHELD» проектує та виготовляє у Львові унікальні мобільні та модульні системи укриттів

Молода українська компанія «SHELD», яка увібрала у себе спеціалістів та фахівців з великим досвідом служби у Збройних Силах та Міністерстві надзвичайних ситуацій проектує і виготовляє мобільні та модульні системи укриттів, що вбирають у себе найкращі конструктивні рішення і мають усі необхідні зручності як для довгострокового проживання так і для переховування в них на короткий час.

Повідомляє Національний промисловий портал.

Модульна система компанії «SHELD» та мобільні установки мають усе необхідне для життя та комплектуються спальними місцями, побутовими зручностями та останніми інноваційними модулями.

Військовий броньований модуль складається з трьох відсіків: кухня та тамбур, спальний відсік та санвузол.

Варіанти комплектації бункерів:

Існує навіть водна версія:

Першим відсіком є тамбур та кухня. Через цей відсік здійснюється вхід до всього модулю з вулиці. Саме тому у ньому розташовані шафи для зберігання зброї та боєприпасів, полички для зберігання протигазів та засобів індивідуального захисту, шафа для сушки одягу та взуття, вогнегасники. Також присутнє кухонне обладнання, що забезпечує вчасне приготування їжі під час переховуванні у бункері. Це кавоварка, мікрохвильова піч та холодильник з вмонтованою морозильною камерою.

У спальному відсіку знаходиться двоярусне ліжко, телевізор, радіо, монітор та пульт керування камерами зовнішнього спостереження та вмонтовані в ліжка тумби для зберігання особистих речей.

Санвузол має окрему душову кабіну, що закривається, туалет з тумбами для паперу та висувними ящиками для миючих засобів і дезінфекторів, раковину, вбудовану в стільницю, шафу для рушників та халатів, настінну тумбу з дзеркалом.

Варто зазначити, що у кожному відсіку присутнє лед освітлення та датчики руху. Капсула обладнана баками для питної води, ФВУ (фільтровентиляційна установка), акумуляторними батареями, конвертерами, інверторами, насосами подачі води, зарядними пристроями та іншим приладдям.

Виробник пропонує різні капсули та модулі. Їх модифікація залежить від побажання замовника. Також компанія виробляє капсули за індивідуальними проектами.

Продукція компанії виробляється з європейських комплектуючих, що сертифіковані в Україні за всіма стандартами.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають