9.5 C
Alba Iulia
Середа, 10 Серпня, 2022

Фото: у Вінниці зводять новий завод, що виготовлятиме обладнання для Pepsi і Coca-Cola

У Вінниці на території індустріального парку зводять новий завод холодильного облaднaння компaнії «UBC Group».

До кінця року планують завершити будівництво першої черги. Весною 2018-го на роботу вийдуть перші 500 фахівців, загалом підприємство працевлаштує 1200 осіб.

Площа забудови – понад 16,5 тисяч квадратних метрів. «Green cool» вироблятиме морозильні лари та холодильні шафи для таких відомих брендів як «Coca-Cola», «Pepsi» та інші. Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Зроблено в Україні 

Основне приміщення складають за принципом конструктора – оцинковані балки та профілі скручують болтами, без зварювання. Металеві каркаси привезли із Швеції. За словами директора «UBC Group» Валентина Коваленка, вартість одного квадратного метру складає 70 євро, українські ж аналоги обійшлися б вдвічі дорожче. Адміністративну частину заводу збудували традиційно – з цегли. Сьогодні роботи завершені на 60-70%.

Компанія готова брати на роботу молодих спеціалістів з місцевих вузів.

“Три роки тому ми навіть не могли уявити, що все набуде таких масштабів – і в плані працевлаштування, і в розмірі інвестицій. Ми говоримо про 10 мільйонів євро інвестицій. Прогнозовано, середня зарплата складатиме 10 тисяч гривень.

Іде співпраця з вищими навчальними закладами, професійними технічними училищами. Це теж дуже важливо, тому що якість освіти і науки потребує великої уваги”, – зазначив міський голова Сергій Моргунов.

Всередині «Green cool» встановлять унікальну камеру для випробовування обладнання, в якій можна змінювати кліматичні умови.

“Там можна задати температуру і вологість як пустелі Сахара, так і Антарктики. Ми працюємо на експорт з компаніями «Coca-Cola», «Pepsi» і вже зараз постачаємо нашу продукцію в Африку, Латинську Америку. Тому наші холодильники мають витримувати умови кожного кліматичного поясу. Вартість цієї лабораторії сягає більше одного мільйона євро. Вона уже замовлена”, – додав Валентин Коваленко.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають