9.5 C
Alba Iulia
Субота, 22 Січня, 2022

Фото: ПАТ “Кохавинська паперова фабрика” ввела в експлуатацію новий цех на Львівщині

У смт. Гніздичів, Жидачівського району ввели в експлуатацію новий цех ПАТ “Кохавинська паперова фабрика” з виготовлення паперових рушників, що включає в себе дві лінії виробництва. Розширення виробничих потужностей дозволить додатково працевлаштувати 24 працівників.

У відкритті взяв участь голова Львівської ОДА Олег Синютка. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Львівської ОДА.

Минулого року ми відкрили 84 нових виробництва і дали можливість працювати тут, на Львівщині, понад 8 тисячам людей. Цього року ми плануємо відкрити не менше. І такі речі, які ми сьогодні спостерігаємо на цій фабриці, повинні бути у кожному районі Львівщини. Дуже важливо, що це виробництво працює на експорт. Ми маємо гарантований ринок збуту у Чехії, Словаччині, Угорщині, – зазначив голова Львівської ОДА Олег Синютка.

В проект інвестували 2 млн євро. На підприємстві працює понад 300 осіб. З грудня 2016 експлуатується нова виробнича лінія продуктивністю 1 тис тонн. в місяць, в яку інвестовано три мільйони євро. Завдяки цьому фабрика виготовлятиме в місяць понад 3,5 тис тонн продукції.

Минулого року ми виготовили товарної продукціі на 420 млн грн. В порівнянні з 2016 роком – це на третину більше. Цього року із новим цехом є підстави стверджувати, що ми перетнемо позначку у 550 млн. Продукція користується великим попитом, тому плануємо збільшувати експорт, – наголосив директор підприємства Михайло Титикало.

Завдяки оновленню та удосконаленню виробництва, підприємство демонструє високі темпи росту об’ємів виробництва та гарантує високу якість своєї продукції. Потужність паперових машин становить 19 тис тонн на рік, переробного обладнання – 90 млн рулонів на рік, підприємство володіє мережею збуту та власним транспортом.

ПАТ “Кохавинська паперова фабрика” – підприємство целюлозно-паперової промисловості, виробничі потужності якого знаходяться в смт. Гніздичів, Жидачівського району, Львівської області.

Предметом дiяльностi товариства є: виробництво паперу та виробiв з нього i їх реалiзацiя, зовнiшньо-економiчна дiяльнiсть, торгово-посередницька дiяльнiсть, виробництво товарiв народного споживання.

Обсяг експорту на підприємстві становить близько 40%.

Як працює нововідкрита лінія на «Кохавинці»

Опубліковано Львівська обласна державна адміністрація Вівторок, 6 лютого 2018 р.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають