9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 11 Квітня, 2021

Фото: Одеська фармакологічна компанія ввела в експлуатацію новий комплекс з виробництва активних фармацевтичних інгредієнтів

 • Одеська фармацевтична компанія «ІнтерХім» ввела в експлуатацію новий комплекс з виробництва активних фармацевтичних інгредієнтів (АФІ), створення якого було останнім етапом реалізації інвестиційної стратегії загальною вартістю понад 50 млн євро.

  Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на “Думская“.

  Як повідомив генеральний директор ТДВ «ІнтерХім» Анатолій Редер, новий комплекс посилить позиції компанії на ринку виробників АФІ, а також дозволить додатково забезпечити якісною сировиною виробничі потужності компанії. 85% вироблених АФІ компанія використовує для власних потреб, 15% – реалізує іншим фармацевтичним компаніям.

  На цій новій ділянці представлено обладнання найвідоміших виробників, причому обладнання вищого рівня. Всі процеси на цій ділянці повністю автоматизовані, максимально враховані питання безпеки і умови повністю відповідають міжнародним стандартам належної виробничої практики, – сказав генеральний директор «ІнтерХіма».

  Крім того, компанія презентувала впроваджену в виробничий процес систему маркування лікарських засобів, яка використовується для автоматичного відстеження їх руху від виробника до кінцевого споживача або пацієнта. Система побудована відповідно до рекомендацій Європейської федерації фармацевтичної промисловості та профільних фармацевтичних асоціацій і використовує двовимірні коди стандарту GS1 ECC200.

  У світі і в Україні зокрема гостро стоїть проблема фальсифікованих ліків. Сьогодні «ІнтерХім» як єдиний український фармвиробник, який повноцінно впровадив таке устаткування на своєму виробництві, бере участь в пілотному проекті Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками щодо впровадження автоматизованої системи відстеження обігу лікарських засобів з використанням кодів європейського зразка.

  Ми вважаємо, що впровадження елементів системи на рівні держави і всіма учасниками ринку мінімізує можливість продажу фальсифікованих ліків в Україні. За нашою оцінкою, якщо всі сторони поставляться до цього питання відповідально, повноцінно впровадити систему в Україні вдасться приблизно за 2-3 роки, – додав Редер.

  Інвестиційну стратегію з будівництва нового лабораторно-виробничого комплексу компанія «ІнтерХім» почала в 2012 році. В рамках проекту був побудований восьмиповерховий комплекс площею 15 тис. кв. м. з лабораторією, аналогів якої немає в Україні, ділянкою виробництва готових лікарських засобів в умовах GMP (Good Manufacturing Practice – належна виробнича практика – система норм, правил і вказівок щодо виробництва лікарських засобів, медичних пристроїв і фармацевтичних субстанцій), ділянкою по виробництву АФІ, логістичним центром.

  Загальний обсяг інвестицій в проект склав більше 50 млн євро. Новий комплекс дозволив компанії вчетверо наростити обсяги виробництва лікарських засобів, освоїти випуск додаткових лікарських форм, запустити виробництво ряду імпортозамінних препаратів, збільшити обсяг експорту продукції, в тому числі в країни ЄС, вдвічі.
  Завершення інвестиційної стратегії співпало з 25-річчям компанії «ІнтерХім».

  У зв’язку з ювілеєм на будівлі заводу також було відкрито меморіальну дошку трьом видатним хімікам, які внесли істотний внесок у розвиток української хімії і фармацевтики – Олексію Богатського, Андрію Грень та Миколі Лук’яненко.

  ТДВ «ІнтерХім» було засновано аспірантами і науковими співробітниками одеського Фізико-хімічного інституту Національної академії наук України ім. А.В. Богатського в 1992 році. На початку діяльності компанія здійснювала розробку продуктів тонкого органічного синтезу, оригінальних фармацевтичних субстанцій, а також імпортозамінних субстанцій, які раніше не вироблялися в Україні.

  В даний час підприємство здійснює повний виробничий цикл: розробку та синтез нових біологічно активних молекул, промислове виробництво фармацевтичних субстанцій, випуск готових лікарських засобів, реалізацію власної продукції кінцевому споживачеві.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Виділено кошти на реконструкцію та розбудову пунктів пропуску на Закарпатті

  Закарпатська область отримає кошти на реконструкцію старих та будівництво нових пунктів пропуску на Українському кордоні з державами...

  Проведено стендові випробування двигуна для надзвукової ракети «Блискавка»

  Державне підприємство «Івченко-Прогрес» провело стендові випробування прототипу двигуна до надзвукової ракети «Блискавка».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Уряд вказав джерела фінансування космічної системи «Січ-2-1»

  Уряд вказав джерела фінансування для створення космічної системи «Січ-2-1» в інтересах українських структур і відомств.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  Морська охорона ремонтує черговий сторожовий катер «Гриф» на Азовському морі

  Маріупольський загін Морської охорони Державної прикордонної служби України оголосив про закупівлю послуг з ремонту катера «Гриф».Передає Національний Промисловий Портал з...

  Збройні сили України замовили близько десятка модернізованих БТС-4 у Львівського бронетанкового заводу

  Збройні сили України замовили близько десятка спеціалізованих бронетягачів БТС-4 у Львівського бронетанкового заводу. Про плани з цьогорічного виконання замовлень Міноборони кореспондентам АрміяInform...

  Харків домовляється про виробництво турецьких автобусів Karsan

  У Харкові було підписано Меморандум про наміри співробітництва між Харківською міською радою та турецькою компанією з виробництва автобусів Karsan.

  Спеціалісти КНУ імені Тараса Шевченка сприятимуть розвитку регіонів та ОТГ

  Київський національний університет імені Тараса Шевченка займатиметься освітнім розвитком об’єднаних територіальних громад України. Таку домовленість було затверджено в рамках підписання Меморандуму про співпрацю Університету...

  В Україні легалізували виробництво та продаж медичного канабісу

  Кабінет міністрів ухвалив постанову, згідно з якою деякі медпрепарати на основі канабісу більше не входять до переліку наркотичних засобів.

  Зараз читають

  Львів може приєднатися до проєкту приміського залізничного сполучення City Express

  До проєкту приміського сполучення City-Express, запуск якого запланований на першому етапі в Києві, Харкові та Дніпрі, може...

  Уряд вказав джерела фінансування космічної системи «Січ-2-1»

  Уряд вказав джерела фінансування для створення космічної системи «Січ-2-1» в інтересах українських структур і відомств.

  “Сільпо” розпочало доставляти продукти за допомогою літаків

  Мережа "Сільпо" розпочала пілотний проєкт з доставлення замовлень літаками в невеликі населені пункти, де не працюють логістичні...

  Бронеавтомобілі «Козак-5» пішли на експорт

  Бронеавтомобіль «Козак-5» розробки та виробництва Науково-виробничого підприємства «Практика» отримав перші експортні контракти.Передає Національний...