9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 28 Вересня, 2023

Фото: Нова швейна фабрика на Тернопільщині буде шити одяг для Європи

В місті Чортків, що на Тернопільщині, відкрили перший цех швейної фабрики на 46 чоловік. В перспективі планується відкриття другого цеху та збільшення чисельності працівників до 100 чоловік.

Новостворене швейне підприємство з робочим візитом відвідав міський голова Володимир Шматько. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Чортківської міськради.

Відкриття швейного підприємства є дуже важливим для розвитку нашого міста!
Не менш важливим є і те, що всі працівники тут офіційно працевлаштовані, а це гарантує гідне забезпечення на схилі літ! Окрім цього, не забуваймо, що кожна гривня податку із заробітної плати, що надійде до міського бюджету, сприятиме економічному розвитку Чорткова, – сказав Володимир Петрович.

Швейна фабрика , яка займається пошиттям одягу, відкрилась нещодавно (7 листопада п.р.). За інформацією, наданою директором підприємства Михайлом Гевком, наразі на виробництві працевлаштовано 46 людей ( 20- жителі міста, 26 – району).

З метою розширення виробництва, у перспективі планується відкриття другого цеху та збільшення штату співробітників орієнтовно до 100 чоловік. Продукція, що виготовляється на фабриці орієнтована на експорт.

Останні новини:

Зараз читають