9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 19 Серпня, 2022

Фото: На Івано-Франківщині відкрили завод з виробництва будівельних виробів із бетону

У селищі Вигода Долинського району урочисто відкрили завод ТОВ “Унібрук”, що виготовлятиме будівельні вироби із бетону, зокрема, бруківку тротуарну, бордюри тощо.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на «КУРС».

Завод оснащений високотехнологічним німецьким обладнанням.

Завод лише доповнить перелік вітчизняних виробників європейського рівня, а також, що найголовніше, сприятиме створенню нових робочих місць у районі та фінансовим надходженням у місцеві бюджети, – повідомляє прес-служба Долинської РДА.

На урочистому відкритті ТОВ “Унібрук” були присутні народний депутат України Анатолій Матвієнко, голови обласної та районної державних адміністрацій Олег Гончарук та Юрій Мазур, депутати обласної ради Олександр Матусевич та Богдан Ленігевич, голова районної ради Іван Данилів, селищний голова Ярослав Наум, засновники ТОВ “Унібрук” – Олег Кисельов, Володимир Гурко та керівник заводу Сергій Літвінов.

Введення в дію нового заводу створить умови для комплексної розбудови дорожньої інфраструктури населених пунктів області, – зазначив Олег Гончарук. – Коли три роки тому велися розмови про те, що Івано-Франківщина має стати лідером та показувати приклад щодо ведення бізнесу та розвитку економіки в цілому, ми напрацьовували багато варіантів для втілення таких задумів. Так ми створили інвестиційну платформу «Єврокарпатська ініціатива». Тож зараз приємно констатувати, що за такий короткий період часу наша область має хороше сполучення з найближчими обласними центрами, зокрема, зі Львовом та Чернівцями. Ми й надалі працюємо в цьому напрямку. А відкриття такого потужного заводу як «Унібрук» – стане ще одним кроком у цій нелегкій справі розбудови краю.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають