9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 7 Лютого, 2023

Фото: Харківська фабрика-кухня дитячого харчування відкрила новий цех

На Міський молочній фабриці-кухні дитячого харчування відкрили новий цех і збільшили асортимент продукції.

Про це 7 вересня, в ході огляду нових виробничих площ фабрики-кухні повідомив директор Департаменту охорони здоров’я Юрій Сороколат.

«Ми вирішили, що необхідно розширити асортимент дитячого харчування в залежності від потреб дітей і рекомендацій лікарів-педіатрів, для того щоб наші діти були забезпечені сучасним, збалансованим харчуванням і росли здоровими», – зазначив Юрій Сороколат.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на city.kharkov.ua

Як повідомив директор КП «Міська молочна фабрика-кухня дитячого харчування» Євген Антипов, щоб запустити нові лінії продукції на нових виробничих площах, треба було кілька років. Так, в цеху площею 2 тис. Кв. м був зроблений ремонт, встановлено сучасне обладнання, були закуплені нові автомобілі для транспортування продукції.

«У новому цеху проводиться дитяче харчування, не пов’язане з молоком. Молочна продукція випускається як і раніше на підприємстві по вул. Механізаторській, 13. В цей же приміщення ми перенесли виробництво компотів і киселів, щоб там звільнити виробничі площі для збільшення випуску молочної продукції », – повідомив директор підприємства.

На сьогодні в новому цеху фабрики-кухні випускають чотири нових види киселю (з полуниці, абрикоса, вишні, малини та чорниці), два види йогурту (з обліпихою і малиною і чорницею) і компоти.

«Наша продукція відрізняється від іншої дитячої продукції насамперед інгредієнтним складом – це молоко вищого сорту з екологічно чистої сировинної зони, закваски та бактеріальні культури високої якості, які ми отримуємо з Німеччини та Франції. Наприклад, наші йогурти – вони з фруктовими наповнювачами, але в них немає ароматизаторів, барвників і підсолоджувачів. Це свіжі ягоди, які ми самі варимо », – підкреслила заступник директора з якості безпеки підприємства Людмила Лобойко.

Всього Міська молочна фабрика-кухня дитячого харчування випускає 21 вид продукції. До кінця цього року на підприємстві планують запустити у виробництво ще чотири різновиди фруктових і овочевих пюре, а також чотири види каші. Крім того, у 2018 році на підприємстві планують почати виробництво м’ясних пюре, які сьогодні в Україні не випускаються.

Нагадаємо, КП «Міська молочна фабрика-кухня дитячого харчування» щодня виробляє близько 26 тис. одиниць продукції, яку отримують близько 15 тис. Дітей. Понад 500 дітей з малозабезпечених сімей отримують дитяче харчування безкоштовно за рахунок коштів міського бюджету. Готову продукцію фабрики-кухні доставляють на 110 роздавальних пунктів в Харкові і Харківській області (82 в місті і 28 в області).

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають