9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Березня, 2023

Фото: Дружківський машзавод завершив поставку вагонеток і електровозів замовнику

Дружківський машинобудівний завод, що входить в машинобудівну компанію Corum Group, в липні 2017 завершив виготовлення і постачання 8-ми вагонеток ВЛГ-18 і 3-х електровозів АМ8Д для компанії «Воркутауголь».

Як повідомили Бізнес-порталу UAprom в прес-службі групи, техніка призначена для перевезення людей і вантажів у горизонтальних виробках шахт. За словами конструкторів Corum, обладнання відповідає вимогам клієнтів і має ряд конкурентних переваг. Зокрема, враховані кліматичні особливості Заполяр’я: гірники поставили умову, щоб техніка витримувала температуру від -40 до +40 градусів.

«Модернізовані електровози оснащені системою контролю метану в атмосфері, тому можуть працювати в шахтах з підвищеним вмістом газу і пилу, небезпечних за раптовими викидами», – повідомили в прес-службі.

Вагонетки мають менший радіус повороту, ніж аналоги конкурентів, що робить їх більш зручними для пересування по виробленню, а також більш стійкі на рейковому шляху за рахунок більшої, ніж у інших моделей, ширини ходових коліс і оснащення амортизуючих елементів. Підвищена комфортність складу забезпечена двох’ярусної підвіски кузова, опорою сидінь на гумові амортизатори і механічною обробкою поверхні кочення коліс. Устаткування зручно в ремонті, тому, що для заміни колісних пар вагонетку не потрібно перевертати.

У прес-службі також зазначили, що це не перший подібне замовлення на обладнання: в шахти компанії «Воркутауголь» електровози й вагонетки поставляються постійно з 2013 року, а остання відвантаження була в травні 2016 року.

«Співпраця з «Воркутауголь» має для нас значний потенціал, – розповів директор з маркетингу та продажу Corum Group Михайло Потапов. – По-перше, це одне з найбільших вугільних об’єднань на російському ринку, що використовує розробку довгими лавами пластів малої потужності. А це – умови, де наша компанія має унікальний досвід виробництва «нішового» обладнання, що добре зарекомендував себе у інших споживачів. По-друге, Corum Group вже має досвід співпраці з «Воркутауголь»: крім вагонеток і електровозів ми поставляємо в Заполяр’ї трансформаторні підстанції та обладнання стаціонарного підйому. Ми плануємо розширювати номенклатуру постачання в шахтобудування: лінійній проходці гірничо-капітальних виробок, а також дооснащення скіпового ствола шахти «Комсомольська». Вважаю, що наступним кроком для розвитку партнерства має стати візит фахівців «Воркутауголь» на наші заводи-виробники. Це допоможе глибше пізнати виробничий потенціал компанії».

Вагонетка ВЛГ-18 має габарити 4,8 м на 1,35 м і вміщає 18 посадкових місць. Електровози АМ8Д у виконанні «РВ» оснащені контролерною системою управління рухом (зі ступінчастим регулюванням швидкості і гальмування), електронною системою управління світлом та звуковою сигналізацією.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають