Фото: Дочірнє підприємство “Контейнерний термінал Одеса” прийняв перший п’ятитисячник судноплавної лінії ZIM

1622
Фото: адміністрація Одеського морського порту

21 грудня дочірнє підприємство “Контейнерний термінал Одеса” (ДП «КТО») німецької HHLA International GmbH прийняв перший п’ятитисячник судноплавної лінії ZIM Integrated Shipping Services – ZIM HAIFA (місткість 5047 TEU, довжина 294,1 м).

Це найбільший контейнеровоз лінії в Чорноморському регіоні. Судно пришвартоване біля причалу 2-к нового терміналу. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Адміністрацію Одеського морського порту.

Сьогодні ми разом з нашим стратегічним партнером, компанією «Контейнерний термінал Одеса» відзначаємо непересічну подію – захід в Одеський порт нового сервісу лінії ZIM. Для адміністрації порту цей суднозахід також важливий, як і для оператора контейнерного терміналу, тому що ми разом робимо спільну справу – сприяємо розвитку зовнішньоекономічних зв’язків. Завдяки новому сервісу ДП «КТО» зможе збільшити контейнерообіг, тим самим підтвердить своє звання лідера контейнерного бізнесу в Україні, – повідомив начальник адміністрації Одеського порту Ігор Ткачук.

Імпровізовану прес-конференцію з нагоди заходу першого контейнеровоза ZIM HAIFA відкрив перший заст. начальника адміністрації Одеського порту Олександр Зубик.

Заход першого п’ятитисячника компанії ZIM – це показник того, наскільки плідно адміністрація порту працює з німецькою компанією «Контейнерний термінал Одеса». Компанія розвивається, доказом чого служить новий термінал, на якому сьогодні обробляється контейнеровоз-пятитисячник. Це штучно створена територія, яка поки не огороджена від впливу хвиль. Тому так важливо, що Кабмін затвердив новий проект добудови хвилелому. Укладено договір з підрядником, і в середині січня наступного року сюди прибуде спеціалізована техніка, а самі роботи на хвилеломі почнуться навесні. Адміністрація порту зробить все для того, щоб оператор контейнерного терміналу міг безпечно і якісно обробляти судна, – зазначив перший заступник. начальника ОФ АМПУ.

За словами гендиректора компанії «КТО» Анастаса Коккіна, суднозахід першого п’ятитисячника компанії ZIM – «це знакова подія».

Останнім часом компанія ZIM розширює свій бізнес в Україні, показуючи тим самим, що керівництво вірить у стабілізацію економіки країни, надійність нашої компанії, Одеського порту в цілому. Для нас це знак, що сервіс, який ми надаємо, близький до європейського рівня. Клієнти приходять туди, де створені комфортні умови роботи, вкладаються інвестиції в розвиток інфраструктури … Сьогодні на вітчизняному контейнерному ринку ДП «КТО» є лідером, як за обсягами вантажопотоків, так і заінтенсивностю обробки суден. Залежно від конфігурації судна і вантажного планування оператори трьох перевантажувачів на новому причалі Карантинного молу можуть виконувати до 90 рухів на годину. Сучасне обладнання дозволяє обробляти судна типу BosphorMax (судна, які можуть пройти через Босфор) … Суднозаходи великих контейнеровозів дозволяють ДП «КТО» значно збільшувати обсяг перевалки контейнерів … Рік, що минає був для нас непростим. Проте, сподіваємося переробити понад 290 тис. TEU, – повідомив А.Коккін.

Крім відкриття нового сервісу, серед позитивних новин, також є узгодження Кабінетом міністрів України документації для подальшого будівництва хвилерізу, що є частиною проекту “Карантинний мол”, який порт реалізує спільно з ДП “ХТО”.

Не менш радісна подія: 20 грудень Кабмін затвердив фінплан ДП” АМПУ “на 2018 рік. Вперше за багато років ми отримали головний фінансовий документ не в середині року, що не глибокої осені, а напередодні Нового року, – підкреслив І.Ткачук.


Про допомогу проекту