9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 10 Грудня, 2023

Фото: Дочірнє підприємство “Контейнерний термінал Одеса” прийняв перший п’ятитисячник судноплавної лінії ZIM

21 грудня дочірнє підприємство “Контейнерний термінал Одеса” (ДП «КТО») німецької HHLA International GmbH прийняв перший п’ятитисячник судноплавної лінії ZIM Integrated Shipping Services – ZIM HAIFA (місткість 5047 TEU, довжина 294,1 м).

Це найбільший контейнеровоз лінії в Чорноморському регіоні. Судно пришвартоване біля причалу 2-к нового терміналу. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Адміністрацію Одеського морського порту.

Сьогодні ми разом з нашим стратегічним партнером, компанією «Контейнерний термінал Одеса» відзначаємо непересічну подію – захід в Одеський порт нового сервісу лінії ZIM. Для адміністрації порту цей суднозахід також важливий, як і для оператора контейнерного терміналу, тому що ми разом робимо спільну справу – сприяємо розвитку зовнішньоекономічних зв’язків. Завдяки новому сервісу ДП «КТО» зможе збільшити контейнерообіг, тим самим підтвердить своє звання лідера контейнерного бізнесу в Україні, – повідомив начальник адміністрації Одеського порту Ігор Ткачук.

Імпровізовану прес-конференцію з нагоди заходу першого контейнеровоза ZIM HAIFA відкрив перший заст. начальника адміністрації Одеського порту Олександр Зубик.

Заход першого п’ятитисячника компанії ZIM – це показник того, наскільки плідно адміністрація порту працює з німецькою компанією «Контейнерний термінал Одеса». Компанія розвивається, доказом чого служить новий термінал, на якому сьогодні обробляється контейнеровоз-пятитисячник. Це штучно створена територія, яка поки не огороджена від впливу хвиль. Тому так важливо, що Кабмін затвердив новий проект добудови хвилелому. Укладено договір з підрядником, і в середині січня наступного року сюди прибуде спеціалізована техніка, а самі роботи на хвилеломі почнуться навесні. Адміністрація порту зробить все для того, щоб оператор контейнерного терміналу міг безпечно і якісно обробляти судна, – зазначив перший заступник. начальника ОФ АМПУ.

За словами гендиректора компанії «КТО» Анастаса Коккіна, суднозахід першого п’ятитисячника компанії ZIM – «це знакова подія».

Останнім часом компанія ZIM розширює свій бізнес в Україні, показуючи тим самим, що керівництво вірить у стабілізацію економіки країни, надійність нашої компанії, Одеського порту в цілому. Для нас це знак, що сервіс, який ми надаємо, близький до європейського рівня. Клієнти приходять туди, де створені комфортні умови роботи, вкладаються інвестиції в розвиток інфраструктури … Сьогодні на вітчизняному контейнерному ринку ДП «КТО» є лідером, як за обсягами вантажопотоків, так і заінтенсивностю обробки суден. Залежно від конфігурації судна і вантажного планування оператори трьох перевантажувачів на новому причалі Карантинного молу можуть виконувати до 90 рухів на годину. Сучасне обладнання дозволяє обробляти судна типу BosphorMax (судна, які можуть пройти через Босфор) … Суднозаходи великих контейнеровозів дозволяють ДП «КТО» значно збільшувати обсяг перевалки контейнерів … Рік, що минає був для нас непростим. Проте, сподіваємося переробити понад 290 тис. TEU, – повідомив А.Коккін.

Крім відкриття нового сервісу, серед позитивних новин, також є узгодження Кабінетом міністрів України документації для подальшого будівництва хвилерізу, що є частиною проекту “Карантинний мол”, який порт реалізує спільно з ДП “ХТО”.

Не менш радісна подія: 20 грудень Кабмін затвердив фінплан ДП” АМПУ “на 2018 рік. Вперше за багато років ми отримали головний фінансовий документ не в середині року, що не глибокої осені, а напередодні Нового року, – підкреслив І.Ткачук.

Останні новини:

Зараз читають