9.5 C
Alba Iulia
Субота, 22 Січня, 2022

Фото: Деревообробне підприємство на Сумщині модернізувало котельню

Вклавши кошти в тепло, лісгосп в перспективі зможе економити і збільшити виробничу потужність підприємства.

У ДП «Кролевецьке ЛМГ» Сумського ОУЛМГ реконструювали котельню Грузчанского цеху переробки деревини і Грузчанського лісництва. Придбання і установка нового котла обійшлося лісгоспу майже в 1,8 млн грн. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на «Всі Суми Панорама».

До реконструкції котельня Грузчанского цеху переробки деревини і Грузчанского лісництва працювала на базі котла «Лана», встановленого ще на початку двотисячних. Його мала потужність і часткова зношеність змусила кролевецьких лісівників зайнятися реконструкцією котельні. При виборі нового обладнання перевагу віддали вітчизняним виробникам і замість старого котла придбали потужний економічний водогрійний комплекс КТУ – 800 харківського виробництва потужністю 800 кВт, що дозволяє обігрівати виробничі приміщення, автогараж, цех переробки деревини, забезпечувати роботу сушильної камери і т.д., загальна площа опалювальних приміщень – 1500 м2, але можливості його набагато більше в 8000 м2.

Котел багатофункціональний, він працює як на тирсі, так і на інших видах палива (дровах, пеллетах, трісці з фракцією дроблення до 30 мм) і вологістю до 25-45%, на тирсі працює в автоматичному режимі. Він економний у використанні, на годину роботи він вимагає 0,4 куб. м (0,1-0,12 тонн) тирси, обслуговується одним оператором, – характеризує придбання директор Кролевецького лісгоспу А.В. Посошенко.

Витрачені на придбання і установку устаткування кошти підприємство розраховує повернути вже через три роки. Потужність котла дозволяє встановити додатково ще сушильні камери.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають