9.5 C
Alba Iulia
Субота, 25 Березня, 2023

ФОПи звільнили від сплати єдиного соціального внеску на період карантину

Верховна Рада ухвалила законопроєкт №3220 щодо підтримки підприємців на період карантину через коронавірус. Документом передбачено тимчасове звільнення від сплати ЄСВ та скасування штрафів за деякі порушення законодавства на період дії карантину

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу Верховної Ради України

Для бізнесу: всі ФОПи та ті, хто займаються незалежною профдіяльністю тимчасово звільняються від сплати ЄСВ; тимчасово скасовуються основні штрафи за порушення податкового законодавства (крім порушень по сплаті ПДВ, акцизів та ренти); запроваджується тимчасовий мораторій на перевірки бізнесу та продовження початих; скасовується податок на комерційну нерухомість та землю, – зазначила заступник керівника Офісу Президента Ковалів.

Крім того строком на 3 місяці відтерміновується обов’язкове введення РРО для всіх категорій «спрощенців», термін подання річної декларації про майновий стан і доходи подовжено до 1 липня, а також запроваджено можливість дистанційної роботи в період карантину.

Документ передбачає допомогу для тих, хто захворів на коронавірус чи має перебувати в самоізоляції. Громадяни звільняються від штрафів та пені за прострочення виплат по споживчим кредитам з 1 березня по 30 квітня.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають