9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 17 Січня, 2022

Фонд держмайна виставив на продаж державний пакет акцій у розмірі 57,4% статутного капіталу ПАТ “Львівський завод “Автонавантажувач”

Регіональне відділення Фонду держмайна (ФДМ) України по Львівській області виставило на продаж на сайті “Прозорро.Продажі” державний пакет акцій в розмірі 57,4% статутного капіталу ПАТ “Львівський завод “Автонавантажувач” (ПАТ “ЛЗА”).

Згідно з повідомленням на сайті ФДМ, стартова ціна пакета – 8,774 млн грн. Електронний аукціон відбудеться 4 жовтня. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Статутний капітал ПАТ – 15,289 млн грн, номінал акції – 0,25 грн.

Завод “Автонавантажувач” заснований у 1948 році, на ньому були створені всі види виробництв, в тому числі ливарне, ковальсько-пресове, зварювальне. За час існування заводу було розроблено та впроваджено у виробництво понад 30 моделей автонавантажувачів різної вантажопідйомності.

Після 1991 року завод істотно скоротив випуск продукції – якщо за радянських вироблялося близько 12 тис. автонавантажувачів на рік, то у 1999 році було випущено тільки 250.

У 2000 році в рамках процедури банкрутства на потужностях ВАТ “Львівський завод “Автонавантажувач”, які були переміщені в смт Шкло, було створено ЗАТ “Автонавантажувач”, проте в 2012 році воно було визнано банкрутом і ліквідовано.

Згідно з останніми фінансовими показниками ПАТ “ЛЗА” в НКЦПФР, у 2016 році його чистий збиток склав 4,13 млн грн проти 0,23 млн грн роком раніше, поточні зобов’язання – 8 млн грн, довгострокові були відсутні. На підприємстві на той час працювало чотири людини.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають