9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 25 Січня, 2021

Фінський холдинг почне виробництво паперових стаканчиків в Україні

 • Фінський холдинг Huhtamaki повідомив, що створить нове виробництво паперових стаканчиків в Україні.

  За допомогою місцевого представництва Huhtamaki планує поліпшити обслуговування своїх місцевих і глобальних клієнтів. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на ABCnews.

  Новий підрозділ буде виробляти всю лінійку паперових стаканчиків для холодних і гарячих напоїв. Виробництво очікують запустити протягом 2018 року, при нинішньому рівні автоматизації на ньому працюватимуть близько 50 співробітників.

  Виробництво стане частиною напрямки Foodservice Європа-Азія-Океанія.

  Незважаючи на недавні політичні та економічні потрясіння, ринок громадського харчування в Україні зростає, і країна відіграє важливу роль в планах зростання ключових клієнтів компанії. Також він зазначив розвинену транспортну інфраструктуру України, яка дозволяє обслуговувати сусідні країни. – Пояснив Ерік Ле Лей, виконавчий віце-президент Foodservice Європа-Азія-Океанія.

  Huhtamaki присутній в Україні з 2002 року і поставляє продукцію в основному зі своїх виробничих підрозділів в Польщі.

  Huhtamaki спеціалізується на виробництві упаковки, гнучкої упаковки і пресованої упаковки волокна. Вона має 73 виробничих підрозділи і 24 офіси продажів в 34 країнах світу, в компанії працюють близько 17 000 чоловік.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Завод “Маяк” почав процедуру поставлення на озброєння боєприпасу для ударних дронів

  Спеціалісти ПАТ "Завод "Маяк", що входить до складу ДК "Укроборонпром", спільно з колегами з ГС А2724 "Аеророзвідка"...

  Компанія «Талан» розробила нову модель зимових берців

  Нова модель зимових армійських черевиків після попередніх і військових випробувань буде запропонована Збройним Силам України на зміну нинішній зимової моделі.

  На реконструкцію аеропорту в Одесі виділили 703 мільйони гривень

  У 2021 році продовжиться реалізація проєкту з реконструкції аеродромного комплексу в Міжнародному аеропорту «Одеса».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ШоТам.

  «Аеротехніка» розробила модернізацію зенітно-ракетного комплексу «Куб»

  Науково-виробниче підприємство «Аеротехніка-МЛТ» представила свою модернізацію ЗРК «Куб» («Квадрат») до версії 2K12M1-2Д «Квадрат-2Д».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Морський буксир “Корець” ВМС України переобладнають у патрульний корабель

  Військово-морські сили України перетворять морський буксир «Корець» (A830) проєкту 745 у патрульний корабель.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  28 зі 137 підприємств «Укроборонпрому» генерують 98% виручки

  28 підприємств Державного концерну «Укроборонпром» зі 137 генерують 98% всієї виручки.Про це в авторському блозі на «Економічній правді» написав нинішній...

  В Бахмутській лікарні навесні відкриють кисневу станцію

  В Бахмутській багатопрофільній лікарні інтенсивного лікування, де лікують десятки хворих на COVID-19, вже навесні готуються відкрити кисневу станцію, на будівництво якої заклад...

  На Львівщині відновили 30 кілометрів туристичного маршруту

  У Львівській області відновлено 30 кілометрів туристичного маршруту Т-14-15 Мостиська — Самбір — Борислав.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Зараз читають

  «Антонов» готовий добудовувати літаки Ан-74 для Збройних сил без російських деталей

  Державне підприємство “Антонов” готове розпочати практичну роботу по 100% заміні матеріалів, комплектуючих та цілих агрегатів російського походження...

  «Зоря»-«Машпроект» стане основним підприємством холдингу «Морські системи»

  «ДП «Зоря»-«Машпроект» розпочинає підготовку до перетворення на господарське товариство.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Повітряні сили обирають з трьох типів винищувачів для оновлення парку бойових літаків

  Повітряні Сили Збройних Сил України чекають рішення держави на закупівлю нових винищувачів на заміну наявного авіаційного парку...

  Українські міста торік придбали понад 300 тролейбусів

  Міста України у 2020 році придбали 337 тролейбусів.Цю інформацію надав ресурс AllTransUA, передає Національний...