9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 6 Лютого, 2023

Фінський холдинг почне виробництво паперових стаканчиків в Україні

blankФінський холдинг Huhtamaki повідомив, що створить нове виробництво паперових стаканчиків в Україні.

За допомогою місцевого представництва Huhtamaki планує поліпшити обслуговування своїх місцевих і глобальних клієнтів. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на ABCnews.

Новий підрозділ буде виробляти всю лінійку паперових стаканчиків для холодних і гарячих напоїв. Виробництво очікують запустити протягом 2018 року, при нинішньому рівні автоматизації на ньому працюватимуть близько 50 співробітників.

Виробництво стане частиною напрямки Foodservice Європа-Азія-Океанія.

Незважаючи на недавні політичні та економічні потрясіння, ринок громадського харчування в Україні зростає, і країна відіграє важливу роль в планах зростання ключових клієнтів компанії. Також він зазначив розвинену транспортну інфраструктуру України, яка дозволяє обслуговувати сусідні країни. – Пояснив Ерік Ле Лей, виконавчий віце-президент Foodservice Європа-Азія-Океанія.

Huhtamaki присутній в Україні з 2002 року і поставляє продукцію в основному зі своїх виробничих підрозділів в Польщі.

Huhtamaki спеціалізується на виробництві упаковки, гнучкої упаковки і пресованої упаковки волокна. Вона має 73 виробничих підрозділи і 24 офіси продажів в 34 країнах світу, в компанії працюють близько 17 000 чоловік.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають