9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 2 Лютого, 2023

«Епіцентр» відкриває на Хмельниччині IQ-офіс на 600 робочих місць

Група компаній «Епіцентр» запускає «офіс майбутнього» на Хмельниччині, у якому працюватиме понад 600 спеціалістів у сфері інформаційних технологій, діджиталу та реклами.

Як повідомили в компанії, інвестиції в проєкт складають 350 мільйонів гривень, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на AIN.ua.

Новий офіс відкриють вже у п’ятницю, 17 грудня, в місті Городок на Хмельниччині, будівництво інноваційного центру розпочалося ще влітку 2020 року.

blank
Фото: «Городок.City»

За планами компанії, в новому офісі буде працювати близько 600 співробітників. Тут буде розташовано контакт-центр групи компаній «Епіцентр», Digital Innovation Hub та центр Business Data Analytics.

IQ-офіс створили на базі будівлі колишнього верстатобудівного заводу. Оскільки стан приміщення заводу був аварійним, усі його стіни укріплено металевими конструкціями, а п’ятий поверх взагалі демонтували, а на його місці звели два нові.

blank
Спорудження нового IQ-офісу у місті Городок Хмельницької області Фото: «Городок.City»

Загальна площа офісу складає майже 5000 кв. м. У ньому будуть просторі зони openspace з декількома окремими кабінетами та креативні зони релаксу. В IQ-офісі для працівників побудовано тренажерний зал та цілий поверх відведений під зону відпочинку.

blank
Фото з відкритих джерел

Нагадаємо, у вересні цього року ми повідомляли, що агрохолдинг «Епіцентр Агро» відкрив у Вінниці елеваторний комплекс, що став найбільшим об’єктом такого призначення у регіоні. Елеваторні потужності зберігання склали 375 000 тонн. 

В результаті реалізації компанією інвестиційної програми з розбудови інфраструктури зернового ринку України, потужності з одночасного зберігання на Вінницькому елеваторі збільшились більше, ніж вдвічі – на 207 000 тонн. 

blank
Вінницький елеваторний хаб холдингу «Епіцентр Агро». Фото пресслужби компанії

Загальна сума інвестицій у розбудову другої (на 68 000 тонн) та третьої черги (на 207 000 тонн) Вінницького елеватору «Епіцентр Агро» склали $52 мільйонів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають