9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 7 Серпня, 2022

«Епіцентр» відкриває новий ТЦ на Донбасі поблизу лінії розмежування

Національна мережа торговельних центрів «Епіцентр К» відкриває на Донеччині свій 52-й торговельний центр. Новий сучасний двоповерховий ТЦ площею 17,7 тис. кв. м запрацює у Краматорську (вул. Марії Приймаченко, 14) вже з 15 червня.

«Попри те, що відстань до так званої «лінії розмежування» становить всього 60-70 кілометрів, ми вирішили інвестувати кошти в будівництво нового ТЦ на Донеччині і в такий спосіб підтримати розвиток східного регіону. Сьогодні це найбільший торговельний центр у прифронтовій зоні», – зазначив генеральний директор компанії «Епіцентр К» Петро Михайлишин.

Він додав, що завдяки відкриттю нового ТЦ «Епіцентр» у Краматорську створено понад 300 нових робочих місць.

ТЦ «Епіцентр» у Краматорську має стати певним якорем для активізації подальшого розвитку цивілізованої роздрібної торгівлі в місті, а також у прилеглих населених пунктах – Слов’янську, Костянтинівці, Дружківці, Бахмуті.

«Для нас не так важливі стіни, тобто фізична поява торговельного центру, як символи», – говорить перший заступник голови Донецької ОДА Євген Вілінський. – «Поява у Краматорську такого великого гравця, як «Епіцентр», говорить про те, що бізнес вірить у розвиток регіону і готовий тут системно працювати. Це сигнал для інших великих мереж не боятися заходити в регіон. Хотілось би, щоб цей торговельний центр став улюбленим місцем покупок не лише для мешканців північної частини Донецької області, а й сусідньої Луганської області».

Покупці отримають можливість доступу до понад 110 тис. найменувань товарів, зібраних під одним дахом, серед яких: будматеріали, меблі, фарби, вироби з дерева, автотовари, побутова хімія та електроніка, текстиль, канцтовари, сантехніка, плитка, дитячі товари тощо. Серед найбільших відділів – «Сад та город» (3267 кв. м.), «Вироби з дерева» (1496 кв. м.) та «Сантехніка» (1389 кв. м.). А ще в новому торговельному центрі «Епіцентр» буде розташований 28-й мультибрендовий магазин спортивних товарів Intersport, центр видачі товару, замовленого онлайн та численні додаткові послуги для покупців, зокрема, форматно-розкрійна дільниця, кафе, відділення банку і власний автомобільний паркінг на 232 місця.

Це вже третій торговельний центр, який компанія «Епіцентр» відкриває цього року. До цього були відкриті ТЦ так званого «малого формату» (до 6000 тис. кв. м.) у Дрогобичі та Хусті.

З 2011-го року на Донеччині працює ТЦ «Епіцентр» у Маріуполі.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають