9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 10 Грудня, 2023

Енергомашспецсталь виготовить партію опорних валків для металургійного комбінату AМ Galati (Румунія)

ПАТ «Енергомашспецсталь» виготовить чергову партію опорних валків для європейських заводів ArcelorMittal.

Для найбільшого в Румунії металургійного комбінату AМ Galati Енергомашспецсталь виготовить цельнокование опорний валок масою 147,56 тонн. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-слжбу підприємства.

У цехах ЕМСС вже йде підготовка до заливання злитка масою 355 т, з якого буде виготовлений даний валок. Вага готового виробу після механічної обробки складе 147,56 т. Опорний валок призначений для товстолистового прокатного стану «4300».

Відповідно до підписаних контрактів ще 14 валків будуть виготовлені для AМ Bremen (Німеччина), АМ Atlantique et Lorraine – Dunkerque (Франція), АМ Aviles (Іспанія) і АМ Liege (Бельгія). Загальна вага поставки – 400,82 т. Валки призначені для смугових станів гарячої і холодної прокатки. Термін відвантаження готових виробів – I-II квартал 2018 року.

ArcelorMittal є світовим лідером з виробництва сталі і прокату і займає провідні позиції на основних металургійних ринках світу, включаючи такі галузі як автомобілебудування, будівництво, виробництво побутової техніки і упаковки. Компанія ArcelorMittal – один з ключових замовників ЕМСС, партнерські відносини між підприємствами тривають з 2011 року.

Останні новини:

Зараз читають