9.5 C
Alba Iulia
Субота, 25 Червня, 2022

Енергомашспецсталь виготовила для металургійної корпорації ArcelorMittal 345 тонн продукції

Енергомашспецсталь виконала чергове замовлення для металургійної корпорації ArcelorMittal.

Відповідно до контрактних термінами з виробничого майданчика ПАТ «ЕМСС» було відвантажено підприємствам ArcelorMittal 345 тонн продукції. Договір між сторонами на виготовлення опорних валків був підписаний в 2017 році. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу підприємства.

Зокрема, для казахстанського металургійного комбінату ArcelorMittal Temirtau ПАТ «ЕМСС» виготовило і відвантажило 197 т опорних валків для станів гарячої і холодної прокатки. Ще 148 тонн опорних валків були відправлені на металургійні комбінати ArcelorMittal, розташовані в Іспанії, Бельгії і Франції. Згідно з умовами контракту опорні валки пройшли на ЕМСС повний цикл виробництва, включаючи повну механічну обробку.

Сьогодні виробництво прокатних валків на ЕМСС – пріоритетний напрямок діяльності. Більше 40 металургійних комбінатів світу є замовниками робітничих і опорних валків для сортових, трубних, смугових, листових і товстолистових станів гарячої і холодної прокатки, вироблених на ЕМСС. У 2017 році валки склали 30% від загального портфеля замовлень підприємства.

ArcelorMittal є світовим лідером з виробництва сталі і прокату і займає провідні позиції на основних металургійних ринках світу, включаючи такі галузі як автомобілебудування, будівництво, виробництво побутової техніки і упаковки. Компанія ArcelorMittal – один з ключових замовників ЕМСС, партнерські відносини між підприємствами тривають з 2011 року.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають