9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 8 Серпня, 2022

Енергомашспецсталь експортуватиме свою продукцію до Канади

ПАТ «Енергомашспецсталь» взяло активну участь в Українській торговельній місії по просуванню експорту в Канаду.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Енергомашспецсталі.

Енергомашспецсталь в рамках української торгової місії представляв начальник департаменту продажів продукції для суднобудування і напівфабрикатів ПАТ «ЕМСС» Олексій Іванюта. Насичена програма заходу включала в себе ділові переговори в форматі В2В, зустрічі з представниками канадського бізнесу, круглі столи та ділової прийом.

На зустрічах з представниками приймаючої сторони менеджер ЕМСС провів презентацію потенціалу ПАТ «Енергомашспецсталь» і взяв участь в роботі канадсько-українського круглого столу під головуванням прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.

Нашими завданнями в Канаді були презентація виробничих можливостей ПАТ «ЕМСС» та проведення переговорів з потенційними канадськими партнерами, – говорить представник ЕМСС Олексій Іванюта. – За підсумками візиту наше підприємство встановило вигідні контакти з рядом канадських компаній, була досягнута домовленість про подальше ведення переговорів з представниками канадського бізнесу для участі ПАТ «ЕМСС» в якості постачальника в великих проектах по виробництву продукції суднобудування, гірничо-рудного устаткування і будівництва електростанцій. Паралельно були проведені переговори з президентом і першим заступником Канадсько-Української торгової палати, а також з директором Канадсько-Українського проекту з підтримки торгівлі та інвестицій. Даний візит поклав початок обговорення співпраці, яке буде продовжено в 2018 році.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають